Медичний лекторій

01  02 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

03.04.2017 в Інституті мистецтв для студентів I курсу була проведена лекція "Психічна саморегуляція, методи самооздоровлення організму. Покращення пам'яті, уваги, мислення та мовлення"., Лекцію проводив В.С.Лозинський, кандидат медичних наук, лікар-санолог КМЦЗ. Студенти дізнались:

• Як керувати власними емоціями
  • Чому важливо самопізнання
  • Які психічні процеси відбуваються в організмі і як на них впливати
  • Як правильно використовувати свій мозок, надаючи команди розслаблення або навпаки, концентрації
  • Що таке альфа-стан і чому він важливий в житті людини
  • Як використовувати альфа-стан з метою розширення пам'яті, уваги мислення

Були преставлені практичні вправи та надані рекомендації щодо їх застосування. Висловлюємо подяку Київському міському центру здоров"я та особисто  В.С.Лозинському за змістовну лекцію для студентів-першокурсників.