Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Мистецький проект «Парад ансамблів»

 

06
     15 березня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся мистецький проект «Парад ансамблів» (координатор проекту – ст. викладач В.В.Касьянов). Захід відбувся в рамках профорієнтаційних заходів кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв. В концерті прозвучав різностильовий та різножанровий репертуар класичної та сучасної музики у виконанні студентів класу доцентів Ю.В.Василевича, В.М.Сподаренка ст. викладача  В.В.Касьянова та, викладачів М.О.Василевич, Т.М.Киричук, Л.О.Сахарової.

У рамках зустрічі завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат педагогічних наук, доцент О.С.Плохотнюк ознайомив студентів і викладачів Університетського коледжу з особливостями вступу та навчання на спеціальності «Музичне мистецтво», специфікою діяльності, різноманітними культурно-мистецькими проектами, що реалізовує кафедра.

02 01 copy_copy
03 05