Мистецькі новини

124650900 3521895011222683 6557382315599980626 n

09 листопада Інститут мистецтв долучився до написання ХХ ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У цьому році диктант «Виклики книжкової ери» писали онлайн. Свої фото з хештегом у соціальних мережах розмістити близько 100 студентів і викладачів Інституту мистецтв, долучившись до загально університетського флешмобу.

У цей же день команда ІМ  «SuperG» під керівництвом заступника директора І. І. Ткаченко (капітан команди Ірина Забояк) взяла участь у Мовному марафоні. Участь в ньому взяли 138 учасників (18 команд) з усіх структурних підрозділів Університету. Вітаємо нашу команду, яка здобула Диплом за самобутню мовотворчість!

1 лист

2 лист

3 лист

4 лист

5 лист

Викл 1. Диктант

Викл 3. Диктант

Викл. Диктант

Викл.2. Диктант

Fotoram.io 9

2310202020202023

22 жовтня 2020 року відбулася зустріч директора Інституту мистецтв Тетяни Медвідь з директором Вищої художньої школи «Маджента»

(Райден,  Швейцарія) Гансом Рудольфом Зурфлухом. У ході зустрічі окреслено перспективи майбутньої співпраці, розроблено план дій щодо створення спільних творчих проєктів, проведення майстеркласів, практикумів у галузі арт-терапії.

Кульмінацією зустрічі стало підписання договору про міжнародне співробітництво між Інститутом мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Вищою художньою школою «Маджента»

(Райден,  Швейцарія).

Вітаємо з цією урочистою подією!

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник «Методологія наукових досліджень у галузі мистецтвознавства та музичної освіти», розроблений для студентів спеціальності 025 Музичне мистецтво, освітнього рівня другого (магістерського), автором якого є Ольга Олексюк, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти, доктор педагогічних наук, професор. Інноваційність навчального посібника полягає в тому, що вперше в Україні запропоновано новий погляд на формування методологічної культури фахівця у галузі музичного мистецтва в руслі нової постнекласичної освітньої парадигми.

Навчальний посібник розроблено для студентів, аспірантів та викладачів музичних дисциплін.

110820

За ініціативою Куявського університету у Влоцлавеку та підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва вийшла друком колективна монографія «Vector of modern pedagogical and psychological science in Ukraine and EU countries».

Монографія стала результатом праці колективу авторів у галузі педагогічних та психологічних наук, які представили свої наукові дослідження; серед авторів були і представники Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка: Мережко Ю.В., кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу та Киченко Т.О., викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, які запропонували спільне дослідження на тему: «Формування фахової компетентності майбутнього викладача вокалу засобами мультимедійних технологій».

Ознайомитися з електронною версією монографії можна на офіційному сайті Publishing House «Baltija Publishing»: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/book/47

Сторінка 1 із 13