Календар подій

плакат_1.jpg

До Дня Незалежності України з 12 по 28 серпня 2022 року за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки художників України, Київської організації Національної спілки художників України у виставкових залах Центрального будинку художника  НСХУ (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5) відбудеться Третя всеукраїнська виставка «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО ВОГНЮ УКРАЇНИ» 2022 (кераміка, скло, метал).

Усі поціновувачі сучасного українського мистецтва мають можливість безкоштовно оглянути експозицію кожного дня, крім вівторка, з 12 до 18 години. Насолоджуйтесь чудовим мистецтвом, полюбляйте і шануйте українське!