Запрошуємо до участі у III-му Всеукраїнському Фестивалі - конкурсі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Мальовнича Україна»-2

15 квітня 2020 р. в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться IIIВсеукраїнський Фестиваль - конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Мальовнича Україна» для учнів 9-х – 11-х класів та студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Фестиваль-конкурс проводиться за ініціативи кафедри образотворчого мистецтва та передбачає участь учасників у майстер-класах з кераміки, олійного живопису, ебру, гончарства, айріс-фолдінга, гобеленоплетіння, гравюри на картоні, батику та оглядові екскурсії творчими майстернями.

З кожним роком захід набуває популярності, у ньому вже взяли участь 12 навчальних закладів м. Києва, 5 закладів Київської та Вінницької області, представлено понад 100 конкурсних робіт. Переможці Фестивалю - конкурсу отримують цінні подарунки та дипломи, а всі учасники - сертифікати.

Чекаємо на Вас!

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ