Ви тут: Головна Структура Творчі проекти та художні колективи Мала філармонія Структура Творчі проекти та художні колективи Мала філармонія II Сезон Малої філармонії відкрито! "Пори року" П.І.Чайковського"

II Сезон Малої філармонії відкрито! "Пори року" П.І.Чайковського"

chajkovsky 12А розпочався він темою «Пори року» - фортепіанним циклом видатного композитора П.І.Чайковського.
У програмі взяли участь:
Н.Соболь – клас доцента Куришева Є.В.,
А.Салан та О.Благодатних – клас викладача Салан Л.В.,
В.Сафтюк – клас старшого викладача Економової О.С.
І хоч студенти з різних курсів, мають різну підготовку, мета – донести художні образи п’єс, що прозвучали, їх об’єднала і спонукала до переконливого виконання.
Кульмінаційними моментами концерту стала гра викладачів кафедри – Економової О.С., Гаркуші Л.І., Корзун В.В. та доцента Титовича В.І. Присутні в залі були в захваті від технічної досконалості та яскравої емоційності художніх образів творів циклу: «Масляна» (ст. викладач Економова О.С.)«Полювання, святки» (Гаркуша Л.І.), «На трійці» (викладач Корзун В.В.), та від високо натхненної кантилени в п’єсі «Травень» (Економова О.С.), від нестандартної інтерпретації «Осінньої пісні» у виконанні доцента Титовича В.І.
Успіху концертної програми сприяли: відеоряд репродукцій картин природи видатних художників (автор відеоряду - Мастерских О.М.), а також ведучі - Салан Андрій та Лещєнко Катерина, які художньо та емоційно донесли лекційний та поетичний матеріал.
Концерт-лекція мала величезний успіх, і ми впевнені, що просвітницька мета – ознайомити слухачів з фортепіанним шедевром П.І.Чайковського була досягнена.chajkovsky 1

Відгуки слухачів :
Марія Дручик, студентка 3 курсу: Це чудово, що в стінах нашого інституту існує «Мала філармонія».
Ірина Демченко, студентка курсу спец. «Музичне мистецтво»: «Це - яскравий зразок просвітницької діяльності. Нам, майбутнім вчителям музики, такі заходи конче потрібні».
Андрій Дорош, студент 3 курсу спец. «Музичне мистецтво»: «Супер! Коли в одному концерті грають студенти та викладачі!»

Відгуки учасників :
Василь Сафтюк, студент 4 курсу: «Виконавська співпраця з нашими викладачами стимулює на удосконалення та інтенсивну роботу».
Олена Благодатних, студентка 4 курсу: «Я дуже хвилювалась і зрозуміла, що мені не вистачає виконавської практики».
Наталія Соболь, магістрант: «Абсолютна тиша в залі говорила про те, що виконавці зачарували слухачів своєю грою».

chajkovsky 4

chajkovsky 2

chajkovsky 3

chajkovsky 13