Ви тут: Головна Структура Творчі проекти та художні колективи Камерний оркестр Структура Творчі проекти та художні колективи Камерний оркестр Авторський вечір «Осіння райдуга» у супроводі камерного оркестру

Авторський вечір «Осіння райдуга» у супроводі камерного оркестру

fotoKasianov9

10.10.10 року – цього магічного числа, відбувся авторський вечір «Осіння райдуга» Валентина Васильовича Касьянова, лауреата Міжнародної премії ім.С.С.Гулака-Артемовського, старшого викладача кафедри виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у Національній філармонії України. Ректор Університету Віктор Олександрович Огнев’юк власноручно вручив В.В.Касьянову почесну нагороду – Медаль Грінченка.

В.В.Касьянова вітали його студенти (ансамбль «Пролісок», «New song»), випускники (Лауреат міжнародного конкурсу ім.Б.Гмирі Андрій Маслаков, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України» Наталія Орлюк),видатні українські поети сучасності – М.Сингаївський, М. Луків, Л. Федорук; народні артисти України – Василь Бокач, Олександр Василенко, заслужена артистка України – Оксана Калінчук (в минулому – випускниця Касьянова) та інші.

Зала філармонії була наповнена сімейним теплом та дружніми побажаннями.
Вітаємо Валентина Васильовича та бажаємо йому творчої наснаги! Нехай він створить ще багато пісень, які увійдуть до музичної скарбниці України.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter