Ви тут: Головна Структура Творчі проекти та художні колективи Ансамбль "МАЛАХІТ"

Ансамбль народних інструментів "МАЛАХІТ"

06malahit

      Світ врятують МУЗИКА, ЛЮБОВ ТА …                                                                        ансамбль «МАЛАХІТ»

         Маргарита Малахова, баяністка за фахом, успішно поєднує виконавську та педагогічну діяльність, а творчі задуми та неординарні проекти реалізовує як керівник ансамблю народних інструментів «Малахіт».

         Цей студентський колектив вирізняє особлива любов кожного з учасників до інструментального ансамблевого виконавства, до народних інструментів, креативність у вирішенні художніх задач музичних творів, зокрема їхньому аранжуванні, емоційна насиченість та відвертість концертних виступів. Незважаючи на те, що склад ансамблю з роками змінюється, якість концертних виступів колективу завжди висока.

         Діапазон репертуарних творів досить широкий і неординарний – від обробок народних мелодій до творів сучасних українських та зарубіжних композиторів. Оригінальними в репертуарі ансамблю «Малахіт» є твори для солістів (інструменталістів, вокалістів, хорового колективу) у супроводі ансамблю.

         Не зважаючи на статус навчальний, ансамбль є постійним учасником концертних заходів та творчих проектів, що відбуваються у стінах нашого Інституту, Університету, освітніх та громадських закладах м. Києва. Окрім цього, головні творчі здобутки були визначені наступними творчими кроками колективу:

  • 2011– мистецький проект «П’ятий елемент», у рамках святкування  п’ятирічного ювілею ансамблю;
  • 2012 – концертна програма «МалаХіт-парад: Карусель мелодій». Цього ж року ансамблю народних інструментів «Малахіт» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»;
  • 2013 – звітний концерт «Баян запрошує гостей!»;
  • 2014 – серія концертів у освітніх та громадських закладах м. Києва, зокрема в бібліотеці ім. В. Яна, Будинку культури «Дарниця», гімназії № 136 тощо. Участь у Міжнародному дитячому та юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник» (Гран-прі).

 

 

Ансамбль народних інструментів «МАЛАХІТ»

ЩИРІСТЬ, МАЙСТЕРНІСТЬ, КРЕАТИВ

 

01 02

03

04

malahit5

08

 

09

 

10

 

11

12

 

16

 

17

 

 

 

 

 

 

​ 

 

 

 

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Творчі проекти та художні колективи Ансамбль "МАЛАХІТ"