Ви тут: Головна Структура Творчі проекти та художні колективи Оркестр народних інструментів

Оркестр народних інструментів

 

 

Оркестр народних інструментів (художній керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Сподаренко Віктор Михайлович)

 

     Оркестр народних інструментів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка розпочав свою творчу діяльність 2017 р. Метою створення колективу є залучення студентів до концертно-виконавської діяльності у формі колективного музикування, що передбачає формування інструментально-виконавських умінь та компетентностей.

 

         Колектив ансамблю формується зі студентів різних курсів спеціальності «Музичне мистецтво», серед яких є студенти, які опановують навички володіння основного (спеціального) і додаткового музичного інструментів.

 

         З метою адаптації творів до інструментального складу колективу художнім керівником В.М.Сподаренком здійснюється оркестрування та аранжування партитур музичних творів у відповідності до виражальних та виконавських можливостей оркестру народних інструментів із збереженням художнього образу і стилістики музичної мови авторського тексту.

 

         Концертно-виконавський репертуар ансамблю охоплює музику різних стилів та жанрів, вітчизняних та зарубіжних композиторів, серед яких: А. П’яцолла – «Зима» з циклу «Пори року в Буенос-Айресі», «Лібертанго»; К. Шаханов – «Балада»; Й. Тамарін – «Кубинський танець»; Є.Дербенко – «Гармоніст грає твіст»; «Козачок» (IV ч.) – із Симфонії соль-мінор невідомого автора початку XIX століття та інші.

 

         Колектив здійснює постійну концертно-виконавську діяльність як в Інституті, так і в рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва», у профорієнтаційній діяльності кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.


 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Творчі проекти та художні колективи Оркестр народних інструментів