Ви тут: Головна Структура Центри практичної підготовки Інституту мистецтв Творча лабораторія «Театр танцю «Грін»

Творча лабораторія «Театр танцю «Грін»

logo copy

Локація: бул. Ігоря Шамо 18/2, Інститут мистецтв, ауд. 220

Керівник центру:  Грек Володимир Анатолійович, старший викладач кафедри хореографії.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Курс підготовки – І, ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ

Графік роботи:   понеділок - п’ятниця  з 8.30 по 16.30

Мета діяльності: підготовка майбутнього хореографа, керівника хореографічного колективу, артиста ансамблю танцю, балетмейстера, який відповідає потребам сучасного ринку праці, здатного до творчої діяльності, вирішення комплексних проблем, орієнтації на високий результат.

Завдання: формування фахових компетенцій хореографа, керівника хореографічного колективу:

організаційна – здатність підготувати та представляти творчий продукт на мистецькому просторі; планувати, організовувати, координувати діяльність суб’єктів хореографічного процесу.

мистецтвознавча – здатність застосовувати знання з історії та теорії різних видів мистецтва у професійній діяльності.

художньо-сценічна – володіння технікою виконання та методикою постановки хореографічної композиції; здатність виявляти свій акторський талант у процесі репетиційної та сценічної діяльності.

Навчальні дисципліни, які вивчаються на базі центру: Мистецтво балетмейстера; Хореографічний ансамбль; Сценічний костюм та основи сценографії; Композиція і постановка танцю, Теорія і методика мистецтва балетмейстера.

Навчальні практичні результати діяльності: хореографічні постановки, балетні, концертні вистави, хореографічні композиції на вокальні (інструментальні) номери, в опері (мюзиклі).

Обладнання: дзеркала настінні, акустична система, музичні інструменти: фортепіано та баян, хореографічні станки дворядні, танцювальна паркетна дошка, кондиціонери. Деталініше...

horeogr-02
horeogr-03
horeogr-05