Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра хореографії Творча діяльність Програми вступних випробуванья

Програми вступних випробуванья

       1.  Вступне випробування для спеціальності 024 «Хореографія» проводитьсядля абітурієнтів, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр»,«Спеціаліст», «Магістр», здобутий за іншою спеціальністю. Метою йогопроведення є комплексна перевірка знань та вмінь, виявлення рівня підготовкиабітурієнта в галузі хореографії. 

        Абітурієнту пропонуються 3 завдання, з них: завдання 1 - з історіїхореографічного мистецтва, завдання 2 - з теорії хореографічного мистецтва,
завдання 3 – практичний показ танцювальних даних та технічних танцювальних рухів. Теоретичні завдання (1 та 2) виконуються письмово. Термін виконання:
письмового завдання – 40 хвилин; практичного завдання: 20 хвилин. Детальніше...

2.  Метою проведення співбесіди є виявлення хореографічних здібностей, необхідних для навчання на хореографічній спеціальності та майбутньої професійної діяльності в галузіхореографічного мистецтва. Завантажити програму співбесіди.

3.  Творчий конкурс з хореографії передбачає перевірку практичної підготовки абітурієнтів спеціальності 024 Хореографія. Завдання творчого конкурсу з хореографії є - перевірити у абітурієнтів: рівень хореографічної підготовки, творчі здібності, відчуття музики та образу. Завантажити програму творчого конкурсу.

4.  Програма фахових випробувань для вступників на 3 курс Завантажити...

5.  Програма фахових випробувань для вступників на 2 курс Завантажити...

6.  Програма фахових випробувань для вступників на магістратуру Завантажити...

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра хореографії Творча діяльність Програми вступних випробуванья