Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра хореографії Склад Медвідь Тетяна Анатоліївна
Контактна інформація

t.medvid@kubg.edu.ua
02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Медвідь Тетяна Анатоліївна

Доцент, кандидат мистецтвознавства

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат мистецтвознавства

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Я - студент, Методика викладання мистецтва хореографії, Методика роботи з дитячим хореографічним колективом, Історія хореографічного мистецтва, Вступ до спеціальності.

Біографія

Освiта:
З 1999 по  2003 р. навчалася в Херсонському державному університеті, отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія» та здобула кваліфікацію вчителя хореографії, етики, естетики, художньої культури.

 У 2005 році закінчила магістратуру в Київському національному університеті культури і мистецтв за спеціальністю «Хореографія»,  здобула кваліфікацію магістр народної хореографії.

Захистила кандидатську дисертацію на тему «Розвиток хореографічної культури національних меншин Херсонщини» та здобула науковий ступень кандидата мистецтвознавства за спеціальністю 26.00.01– теорія, історія культури (2011 р.)

Загальний стаж педагогічної роботи 12 років, з них 10 років у ВНЗ. 

Професійний і науковий інтерес

Професiйний i науковий iнтерес:

-     Участь у Всеукраїнських та Мiжнародних конференціях.

-     Участь у суддiвських колегiях вiтчизняних конкурсiв та фестивалів.

-     Балетмейстерська та викладацька робота в галузi народної  хореографії та  та проблематиці професійної підготовки майбутніх хореографів.

-    Дослідження в галузі історії хореографії, теорією і методикою народно-сценічного танцю.

Особисті відзнаки.

-          Грамота Херсонського управління культури за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва Херсона, естетичного виховання молоді та з нагоди 95-річчя створення Херсонського державного університету;

-     Подяка за роботу у складі суддівської колегії 9-го Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Різдвяний Київ 2013» м. Київ ;

-    Подяка за проведення Всеукраїнського хореографічного конкурсу хореографічних колективів «Натхнення», та Всеукраїнського  конкурсу молодих балетмейстерів в м. Херсон (ХДУ, наказ №347-Д від 27.03.2013);

-          Грамота за активну творчу діяльність, підготовку високопрофесійних фахівців з хореографічного мистецтва та з нагоди 20-річного ювілею Народного ансамблю танцю  «Чубарики» (ХДУ, Наказ №27-Н від 12.03.2014 р.)

 

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра хореографії Склад Медвідь Тетяна Анатоліївна