Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра теорії і методики музичного мистецтва Склад Вишинський Віталій Володимирович
Контактна інформація

v.vyshynskyi@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. Давидова, 18/2

Вишинський Віталій Володимирович

Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат мистецтвознавства

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Дисципліни, які викладає:   «Історія української музики»,  «Історія зарубіжної музики»,    «Історія та теорія музики».

Біографія

Освіта:  

У 2002 році закінчив фортепіанний факультет Житомирського музичного училища імені В.С. Косенка; отримав кваліфікацію «Молодший спеціаліст»; диплом з відзнакою.

У 2002 році вступив до Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського на кафедру фортепіано (клас проф. М. Степаненка). В 2003 році перевівся на кафедру композиції Національної музичної академії України (клас проф. Ю. Іщенка). Закінчив навчання в 2007 році (отримав кваліфікацію «Магістр музичного мистецтва», композитор, викладач ВНЗ III-IV рівня акредитації ).

Протягом 2007–2010 року навчався в аспірантурі Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського на кафедрі історії зарубіжної музики.

Досвід роботи:

20062008 р. – Дитяча музична школа № 37, викладач теоретичних дисциплін, концертмейстер;

20072009 р. – Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, лаборант відділу аспірантури;

20082011 р. – Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, викладач кафедри історії зарубіжної музики, керівник курсових робіт, педагогічний консультант.

2012 p. – помічник редактора «Редакційно-видавничого відділу» Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

З 2012 року працює доцентом кафедри теорії та методики музичного мистецтва інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

ПРОФЕСІЙНИЙ І НАУКОВИЙ ІНТЕРЕС

Наукова діяльність:

У 2012 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства. Тема дисертації: «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».

Автор 10 статей надрукованих у фахових та спеціалізованих виданнях, авторської камерно-вокальної збірки «Пісні вечірньої Зорі», ряду камерних та симфонічних творів, які виконувались на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном у виконанні Р. Кофмана, В. Матюхіна, М. Лисенка, О. Безбородька та ін.

Наукова тема:   "Сучасна музика у соціокультурному, педагогічному просторі сьогодення".

Інше

Член національної спілки композиторів України

Список публікацій

Список публікацій

 

Професійний і науковий інтерес

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter