Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра образотворчого мистецтва Навчально-методична робота У рамках співробітництва з загальноосвітніми навчальними закладами

У рамках співробітництва з загальноосвітніми навчальними закладами

kom copy

29 листопада 2018 року доцент кафедри образотворчого мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Галина Кузьменко і викладач кафедри Світлана Стрельцова разом зі студентами четвертого курсу напряму підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво*» (Вікторія Бондаренко, Марина Мойса, Алла Лучинська, Тетяна Куркіна) відвідали гімназію №290 м. Києва і провели спільну творчу зустріч з учнями десятих класів, яка мала культурно-просвітницький і профорієнтаційний характер.

Викладачі кафедри розповіли про умови вступу та особливості навчання студентів за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», відповідали на питання потенційних абітурієнтів.

На завершення було організовано творчу майстерню і проведено майстер-клас на тему: «Бразильський карнавал», у ході якого десятикласники виготовили яскраві карнавальні костюми для його учасників.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter