Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра образотворчого мистецтва Бібліотека з мистецьких дисциплін

Соціально-гуманітарна та творча робота

ТЕАТРАЛІЗОВАНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ГРІНЧЕНКІВЦІВ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ АНТК «АНТОНОВ»

mayster-klas 14.12._500x350

14 грудня 2017 року студентами 2 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» під керівництвом старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Коваль-Цепової А. В. було проведено театралізований майстер-клас для дітей на тему: «Символ року своїми руками» в дошкільному навчальному закладі №329 АНТК «Антонов». Діти середньої групи (вихователь вищої категорії Верба С. М.) власноруч майстрували екологічні прикраси для новорічної ялинки під керівництвом юних педагогів-студентів Мороз О. В, Боклан С. В. та Сірої Л. В. Даний захід було проведено з метою підвищення культури  естетичного розвитку у дітей молодшого дошкільного віку.

PC140415 500x375

PC140432 500x375

ОБМІН ДОСВІДОМ З МАЙСТЕРНЯМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

88

29 листопада 2017 року студенти 1 та 2 курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» разом з викладачем кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Стрельцовою Світланою відвідали Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Викладачі Академії провели екскурсії художніми майстернями кафедри рисунку, графіки та живопису, де студенти Інституту мистецтв мали змогу переглянути роботи випускників 50-60 років, що знаходяться у фондах Академії, подивитися виставку «Літографія, 70 років. 1947–2017» і насолодитися студентськими роботами Тетяни Яблонської. У друкарських майстернях Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури студенти ознайомилися з процесом друку, що в подальшому дасть їм змогу свідомо та якісно виконувати роботи у майстерні художньої графіки нашого Інституту.

Лідери поруч

87

З метою проведення профорієнтаційної роботи, у невимушеній і творчій обстановці, в рамках Фестивалю мистецтв та з нагоди підготовки ліцею до святкування Дня захисників України, викладачі кафедри образотворчого мистецтва Стрельцова С. В. і Кузьменко Г. В. відвідали Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер». Викладачі взяли участь у підготовці та оцінюванні конкурсу учнівських малюнків (старші класи), розповіли про спеціальності, вимоги вступу та переваги у навчанні студентів в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, відповіли на питання аудиторії.

НЕ ПРОСТО ЗУСТРІЧ

24.11 500x375

24 листопада 2017 року завідувачем кафедри образотворчого мистецтва О.В.Школьною та викладачами кафедри була проведена зустріч з представниками Індустріального коледжу, що включала екскурсію та відвідування творчих майстерень. Обговорювалися питання вступу на навчання на освітню програму з образотворчого мистецтва.

Добрий чин

22641916 1678686105525607_661430970_o

14 жовтня 2017 року студенти четвертого курсу спеціальності образотворчого мистецтво під керівництвом старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Зіневич Віти Миколаївни взяли участь у благодійному зборі картин та інших творів мистецтва заради спасіння життя онкохворих у Будинку художника міста Києва.

Варто знати, що понад мільйон українців є  хворими на рак, щороку число людей, які чують такий діагноз, зростає! Протягнути руку допомоги в скрутний час – ось покликання доброго чину наших митців.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter