Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра образотворчого мистецтва Бібліотека з мистецьких дисциплін

Соціально-гуманітарна та творча робота

ОСІНЬ ЗОЛОТА ПРИЙШЛА

99 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
    06. 10. 2018 року стартував черговий етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва», у межах якого діє дитяча художня студія. В рамках організації соціального проекту доцентом кафедри образотворчого мистецтва Галиною Кузьменко і студенткою VI курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Дар’єю Мостовщиковою було проведено творчий майстер-клас у техніці монотипії на тему: «Осінь золота прийшла». Завдяки захоплюючому заняттю маленькі художники отримали незабутні враження, позитивні емоції та подарували своїм батькам чудовий осінній настрій.

Виставка "Музика луна"

1 жовтня ми відзначаємо День музики. Це свято було призначене рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича.

Кафедрою образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом викладача Стрельцової С. В. організовано виставку творчих робіт студентів 2-го курсу групи ОМб-1-17-4.0д спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»  "Музика луна" до Міжнародного дня музики.

Це свято сьогодні святкують в усьому світі, оскільки для музики немає перешкод.

НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ

IMG-7477804d2d99e77def3dec5be26864eb-V

03.04.2018р. до Великодня студентами груп ПОб-1-14-4.0д та ПОб-2-14-4.0д проведені майстер-класи у шести класах гімназії № 59 імені О. М. Бойченка, які здійснювалися під керівництвом старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Зіневич Віти Миколаївни. На майстер-класах учні створили писанки-витинанки. З виготовлених робіт створено композицію «Великоднє дерево» у холі гімназії.

P80403-091750

Учні 11 класу Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка в Інституті мистецтв

IMG-d9e231d56c96236a6ac6f1688ca84377-V

30.03.2018р. старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Зіневич Вітою Миколаївною за сприяння викладачів кафедри проведено профорієнтаційну екскурсію-зустріч майстернями кафедри для учнів 11 класу Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка. Учні ознайомилися з центрами практичної підготовки Інституту мистецтв,  відвідали майстер-клас з кераміки під керівництвом Резнікова Олега Вікторовича та ознайомилися з правилами вступу за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на зустрічі з заступником директора з науково-методичної та навчальної роботи Таранник Аллою Олександрівною.

P80330-150519IMG-77248612625905a8a011124bb40290d0-V
IMG-3a80de0ddb22ae083282552a934f5a20-V

Фестиваль-конкурс «Мурчик-Фест. Open»

05-min copy

28.03.2018 р. старші викладачі Зіневич Віта Миколаївна, Шпортько Валерій Іванович і викладач кафедри образотворчого мистецтва Гунька Анна Миколаївна прийняли участь у журі  ІV районного фестивалю-конкурсу «Мурчик-Фест. Open», організованого Центром дитячо-юнацької творчості Дніпровського району міста Києва, благодійною організацією «Благодійний фонд Дніпровський», за підтримки управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Програма фестивалю-конкурсу складалася з чотирьох творчих направлень: образотворче мистецтво, фотомистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та рукоділля. Програма фестивалю передбачала благодійну акцію «Допоможи малому другові».

У фестивалі-конкурсі прийняли участь учні закладів освіти та вихованці позашкільних закладів освіти Дніпровського району.

01-min copy 04-min

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter