Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра образотворчого мистецтва Бібліотека з мистецьких дисциплін

Соціально-гуманітарна та творча робота

Традиції і стиль

333

20 листопада 2018 року в приміщенні Національного музею історії України було відкрито виставку «Традиції і стиль: до 220 річчя заснування Києво-Межигірської фаянсової фабрики», співорганізатором якої виступила доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Школьна Ольга Володимирівна, що займалася атрибуцією предметів при підготовці проекту.

Участь у цьому міжмузейному заході взяли кілька провідних музейних установ України: Національний музей історії України, Вишгородський державний історико-культурний заповідник, Національний музей Тараса Шевченка, Сумський обласний художній музей. Крім творів легендарної Києво-Межигірської фаянсової фабрики, експозицію прикрашали банери зі світлинами кращої продукції підприємства та цитати відомих знавців вітчизняної фарфоро-фаянсової промисловості: Є. Кузьміна, М. Біляшівського, О. Школьної.

ОСІНЬ ЗОЛОТА ПРИЙШЛА

99 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
    06. 10. 2018 року стартував черговий етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва», у межах якого діє дитяча художня студія. В рамках організації соціального проекту доцентом кафедри образотворчого мистецтва Галиною Кузьменко і студенткою VI курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Дар’єю Мостовщиковою було проведено творчий майстер-клас у техніці монотипії на тему: «Осінь золота прийшла». Завдяки захоплюючому заняттю маленькі художники отримали незабутні враження, позитивні емоції та подарували своїм батькам чудовий осінній настрій.

Учні 11 класу Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка в Інституті мистецтв

IMG-d9e231d56c96236a6ac6f1688ca84377-V

30.03.2018р. старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Зіневич Вітою Миколаївною за сприяння викладачів кафедри проведено профорієнтаційну екскурсію-зустріч майстернями кафедри для учнів 11 класу Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка. Учні ознайомилися з центрами практичної підготовки Інституту мистецтв,  відвідали майстер-клас з кераміки під керівництвом Резнікова Олега Вікторовича та ознайомилися з правилами вступу за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на зустрічі з заступником директора з науково-методичної та навчальної роботи Таранник Аллою Олександрівною.

P80330-150519IMG-77248612625905a8a011124bb40290d0-V
IMG-3a80de0ddb22ae083282552a934f5a20-V

Виставка "Музика луна"

1 жовтня ми відзначаємо День музики. Це свято було призначене рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича.

Кафедрою образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом викладача Стрельцової С. В. організовано виставку творчих робіт студентів 2-го курсу групи ОМб-1-17-4.0д спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»  "Музика луна" до Міжнародного дня музики.

Це свято сьогодні святкують в усьому світі, оскільки для музики немає перешкод.

0101

НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ

IMG-7477804d2d99e77def3dec5be26864eb-V

03.04.2018р. до Великодня студентами груп ПОб-1-14-4.0д та ПОб-2-14-4.0д проведені майстер-класи у шести класах гімназії № 59 імені О. М. Бойченка, які здійснювалися під керівництвом старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Зіневич Віти Миколаївни. На майстер-класах учні створили писанки-витинанки. З виготовлених робіт створено композицію «Великоднє дерево» у холі гімназії.

P80403-091750

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter