Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра образотворчого мистецтва Бібліотека з мистецьких дисциплін

Соціально-гуманітарна та творча робота

Інтерактивна лекція та майстер-клас на тему «Мистецтво графіки як засіб профілактики й подолання емоційного вигорання»

89889 copy

В рамках організації соціального проекту «Педагогіка позитиву», організованого Педагогічним музеєм України і Київським університетом імені Бориса Грінченка, доцент кафедри образотворчого мистецтва Галина Кузьменко стала спікером заходу «Як зберегти своє психоемоційне здоровя», проведеного 29 січня 2019 року для бібліотекарів і вчителів Деснянського району м. Києва у СШ № 277 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.

Кузьменко Г. В. провела інтерактивну лекцію, яка мала культурно-просвітницький характер і майстер-клас на тему «Мистецтво графіки як засіб профілактики й подолання емоційного вигорання»

302 школа, творчими стежками Б. Грінченка

302302

Продовжуючи просвітницьку діяльність Б. Грінченка, в рамках проведення «Грінченківської декади» доцент кафедри образотворчого мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Галина Кузьменко і викладач кафедри Світлана Стрельцова разом зі студентами четвертого курсу напряму підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво*» Власенко Єлизаветою, Драган Яною, Житовоз Марією, Іванченко Оленою, Казак Олександрою, Кобрись Кариною, Слободянюк Катериною, Хіцькою Кариною 6 грудня 2018 року відвідали спеціалізовану загальноосвітню школу №302 м. Києва і провели захоплюючу творчу зустріч з учнями десятих класів, яка мала культурно-просвітницький характер.

Викладачі та студенти організували мистецький проект з символічною назвою «Творчими стежками Бориса Грінченка», присвячений ознайомленню десятикласників з життям, діяльністю і літературною спадщиною нашого видатного співвітчизника. Під час бесіди увага була зосереджена на любові Б. Грінченка до молодого покоління читачів, його шанобливого ставлення до української мови, української книги.

Для зустрічі зі старшокласниками було підготовлено цікаву відео-презентацію, у якій висвітлювалося життя письменника, особливості мистецтва створення книги, праці художника-ілюстратора, а також творчу програму: студенти натхненно читали вірші та уривки з улюблених творів Бориса Грінченка. Кульмінацією зустрічі стали підготовлені грінченківцями подарунки – ілюстрації до оповідань, байок і поетичних творів Б. Грінченка, виконані у різних художніх техніках.

ОСІНЬ ЗОЛОТА ПРИЙШЛА

99 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
    06. 10. 2018 року стартував черговий етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва», у межах якого діє дитяча художня студія. В рамках організації соціального проекту доцентом кафедри образотворчого мистецтва Галиною Кузьменко і студенткою VI курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Дар’єю Мостовщиковою було проведено творчий майстер-клас у техніці монотипії на тему: «Осінь золота прийшла». Завдяки захоплюючому заняттю маленькі художники отримали незабутні враження, позитивні емоції та подарували своїм батькам чудовий осінній настрій.

Традиції і стиль

333

20 листопада 2018 року в приміщенні Національного музею історії України було відкрито виставку «Традиції і стиль: до 220 річчя заснування Києво-Межигірської фаянсової фабрики», співорганізатором якої виступила доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Школьна Ольга Володимирівна, що займалася атрибуцією предметів при підготовці проекту.

Участь у цьому міжмузейному заході взяли кілька провідних музейних установ України: Національний музей історії України, Вишгородський державний історико-культурний заповідник, Національний музей Тараса Шевченка, Сумський обласний художній музей. Крім творів легендарної Києво-Межигірської фаянсової фабрики, експозицію прикрашали банери зі світлинами кращої продукції підприємства та цитати відомих знавців вітчизняної фарфоро-фаянсової промисловості: Є. Кузьміна, М. Біляшівського, О. Школьної.

Виставка "Музика луна"

1 жовтня ми відзначаємо День музики. Це свято було призначене рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича.

Кафедрою образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом викладача Стрельцової С. В. організовано виставку творчих робіт студентів 2-го курсу групи ОМб-1-17-4.0д спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»  "Музика луна" до Міжнародного дня музики.

Це свято сьогодні святкують в усьому світі, оскільки для музики немає перешкод.

0101

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter