Контактна інформація

(044) 295-58-32
y.kuryshev@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Куришев Євген Володимирович

Доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат педагогічних наук

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук (1986 р.), доцент кафедри гри на музичних інструментах (1990 р.).

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

 

Викладає дисципліни: «Основний музичний інструмент (фортепіано)», «Додатковий музичний інструмент (фортепіано)», «Практикум за кваліфікацією (Викладач основного музичного інструменту)». Здійснює керівництво професійною (асистентською) практикою, кваліфікаційними студентськими роботами.

 

 


Біографія

Освіта: У 1976 р. закінчив Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «Фортепіано» та здобув кваліфікацію «Концертний виконавець, викладач, соліст камерного ансамблю, концертмейстер». У цьому ж навчальному закладі у 1979 р. закінчив асистентуру-стажування за спеціальністю «Фортепіано» та здобув кваліфікацію «Викладач музичного вузу, концертний виконавець».

 

Досвід роботи:

з 2008 р. працює на посаді доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;

з 2010 року – член Національної всеукраїнської музичної спілки (секції музичної критики та фортепіанної педагогіки).

Відзнаки й нагороди:

Удостоєний Наукової премії імені Бориса Грінченка (2011 р.). Має грамоту ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка за плідну мистецько-педагогічну діяльність, особистий внесок у формування духовної культури студентської молоді Університету та з нагоди ювілею (2012 р.).

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність: у 1986 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування виконавських умінь як компонент професійної підготовки студентів музично-педагогічних факультетів» за спеціальністю 13.00.01 – теорія та історія педагогіки. Доцент кафедри гри на музичних інструментах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (1990 р.).

Наукові інтереси: Автор підручників: «Теорія та практика музично-естетичного виховання за системою К.Орфа» (у 2-х частинах), «Виконавська практика як форма професійної підготовки студентів музично-педагогічних факультетів», «Музичний архів Бориса Грінченка», «Поезія Бориса Грінченка у творчості українських композиторів та виконавців» і понад 100 наукових статей і музично-критичних публікацій з проблем формування виконавської майстерності музикантів-інструменталістів, із різноманітних аспектів вивчення, реконструкції та мистецтвознавчого дослідження музичного архіву Б. Грінченка. Розробив навчальний курс «Практикум за кваліфікацією (Викладач основного музичного інструменту. Фортепіано)».

Концертно-виконавська діяльність: багато років виступав як соліст, концертмейстер, ансамбліст у концертних залах м. Києва й інших міст України, а також у Німеччині, Грузії, Словаччині.

Творчий доробок: Має виконавські звукозаписи у фондах Українського радіо.

Список публікацій

Список публікацій

Список публікацій

Професійний і науковий інтерес

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter