Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра інструментально-виконавської майстерності Новини/Оголошення Вітаємо переможця I Міжнародного конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of Talents»!!!

29 квітня - 02 травня 2017 р. у концертних залах Мукачівського аграрного колледжу, Мукачівського Драматичного театру відбувся I Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of  Talents».

Студент I курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Костянтин Кукушкін (клас доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності, заслуженого артиста України К.М.Стрельченка) у номінації «Інструментальна музика. Естрадна» став лауреатом ІІ премії. Вітаємо!!!

duplom 898989

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter