Ви тут: Головна Структура Кафедри Інституту Кафедра академічного та естрадного вокалу Новини/Оголошення Вітаємо завідувача кафедри Світлану Миколаївну Садовенко!

Вітаємо завідувача кафедри Світлану Миколаївну Садовенко!

Професорсько-викладацький склад кафедри академічного та естрадного вокалу вітає завідувача кафедри Світлану Миколаївну Садовенко з отриманням Почесної грамоти Віце-прем'єр-міністра України за вагомий особистий внесок у розвиток культури, сумлінну працю та високий професіоналізм.
         Дякуємо за гарний професійний приклад та Вашу майстерність. Бажаємо, щоб Ваша робота завжди оцінювалась на будь-яких рівнях.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter