Ви тут: Головна Про інститут Візитівка

Про університет

Про нас

davidova2

Інститут мистецтв розташований на житловому масиві Русанівка. Сьогодні в його стінах студенти навчаються на чотирьох спеціальностях: «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Дизайн» та "Хореографія". Майбутні митці мають змогу опановувати фахову майстерність у справжніх майстрів своєї справи, серед яких народні та заслужені художники України, заслужені діячі мистецтв України, кандидати та доктори наук.

Студенти навчаються у творчих майстернях талановитих живописців, фахівців з декоративно-прикладного мистецтва, дизайнерів, графіків, класах і студіях досвідчених співаків та музикантів, хореографів, набувають професійні компетенції у спеціалізованих комп’ютерних класах, працюючи із найсучаснішими фаховими дизайнерськими та музичними програмами.

davidova1

Студенти також беруть активну участь у творчих зустрічах, концертах, презентаціях, виставках, фестивалях, конкурсах в Україні та за її межами, а також у міжнародних освітніх проектах, перемагають на всеукраїнських олімпіадах з мистецтва та мистецької освіти.

В інституті діють 6 кафедр, десятки творчих колективів (хорових, музично-виконавських, дизайнерських тощо).
Очолює інститут Бацак Костянтин Юрійович – історичних наук, доцент.


​ 

Інститут мистецв (відео)

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Візитівка