Ви тут: Головна Інформація Вступникам Інформація Вступникам До уваги вступників-киян!

Вступникам

До уваги вступників-киян!

Київський університет імені Бориса Грінченка спільно з Київською міською державною адміністрацією передбачили в правилах прийому на 2017 рік вступ за квотою-3 для випускників столичних шкіл.

Квота-3 (квота для киян) діє при вступі на навчання до Університету Грінченка за всіма  спеціальностями та освітніми програмами бакалаврського рівня на базі повної загальної середньої освіти.

Дія  квоти-3 поширюється тільки на денну форму навчання та складає 50% від кількості місць державного замовлення.

Таким чином, при вступі до Університету Грінченка для здобуття вищої освіти, особи, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах міста Києва мають спеціальні (пільгові) умови вступу. Особи, які не зараховані на навчання в межах квоти-3, мають право брати участь у конкурсі на загальних підставах.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter