Ви тут: Головна Інформація Студентам Нарахування додаткових балів до рейтингу успішності студентів за результатами зимової екзаменаційної сесії 2018-2019 н. р.

Студентам

Шановні студенти!

На підставі абзацу 2 п. 5.3 розділу 5 Положення про правила призначення і виплати стипендій в Київському університеті імені Бориса Грінченка, затвердженого наказом від 27.01.2017 р. № 22, наказу від 26.05.2017 р. № 350 затверджено Перелік показників та балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності, громадському житті, які впливають на формування рейтингів для нарахування стипендії.

Перелік показників та кількість балів за кожен показник - в додатку Завантажити

Просимо вас до 20.01.2019 подати підтверджуючі документи студентів БЮДЖЕТНОЇ форми навчання, відповідно до показників та прислати таблицю в заповненому вигляді Ткаченко Інні Ігорівні (каб. 202а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">).

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter