Ви тут: Головна Інформація Студентам Розподіл по групах студентів денної форми навчання 2017-2018 року навчання

Студентам

Розподіл по групах студентів денної форми навчання 2017-2018 року навчання

І Курс

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 024 Хореографія

Освітня програма: Хореографія (за видами)

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ХКСб-1-17-4.0д

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Верюжська Олександра Юріївна
  2. 2.Говгаленко Вероніка Володимирівна
  3. 3.Дера Анастасія Олександрівна
  4. 4.Деревецька Альона Тарасівна
  5. 5.Загреба Дарина Сергіївна
  6. 6.Ішутін Денис Анатолійович
  7. 7.Кравчук Анастасія Сергіївна
  8. 8.Левченко Яніна Сергіївна
  9. 9.Полякова Анастасія Федорівна
  10. 10.Похилюк Валерія Валеріївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Арушанова Карина Віталіївна
  2. 2.Більчик Олександра Миколаївна
  3. 3.Борисенко Аліна Вікторівна
  4. 4.Волик Яна Валеріївна
  5. 5.Зубко Владислава Вадимівна
  6. 6.Іващенко Карина Валеріївна
  7. 7.Колодяжна Валентина Олександрівна
  8. 8.Кочмарський Владислав-Всеволод Орестович
  9. 9.Кухаревич Ксенія Русланівна
  10. 10.Любова Олена Євгеніївна
  11. 11.Малік Аліна Сергіївна
  12. 12.Мамонова Єлизавета Олегівна
  13. 13.Марченко Анастасія Сергіївна
  14. 14.Мельник Валерія Сергіївна
  15. 15.Пилипчук Галина Олександрівна
  16. 16.Підзорова Анна Андріївна
  17. 17.Плічко Анна Миколаївна
  18. 18.Руднічок Тетяна Сергіївна
  19. 19.Саніна Олена Олександрівна
  20. 20.Смірнова Катерина Ігорівна
  21. 21.Чінаєва Діана Ізраілівна
  22. 22.Шпильовий Дмитро Володимирович

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ОМб-1-17-4.0д

Освітня програма: Образотворче мистецтво

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Головченко Дар’я Валеріївна
  2. 2.Гриньов Юрій Володимирович
  3. 3.Дрозд Марина Сергіївна
  4. 4.Іванова Марія Романівна
  5. 5.Кошелева Вероніка Олексіївна
  6. 6.Лапенкова Марія Василівна
  7. 7.Манько Анастасія Дмитрівна
  8. 8.Масюкевич Данило Олегович
  9. 9.Петренко Валерія Олегівна
  10. 10.Стеценко Лариса Сергіївна
  11. 11.Твердохліб Калерія Валеріївна
  12. 12.Цвіркун Діана Сергіївна
  13. 13.Швецова Марія Сергіївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Брезіцький Серафим Андрійович
  2. 2.Овдієнко Аніта Юріївна
  3. 3.Синега Юлія Сергіївна

 

Освітня програма: Декоративне мистецтво

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Гапчак Оксана Сергіївна
  2. 2.Мальована Вікторія Володимирівна
  3. 3.Павличенко Вікторія Павлівна

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн

Освітня програма: Графічний дизайн

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

ДЗб-1-17-4.0д

 

навчання за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Дюба Катерина Віталіївна
  2. 2.Євсюкова Єлизавета Юріївна
  3. 3.Зелінська Тетяна Володимирівна
  4. 4.Шаменко Аріна Владиславівна
  5. 5.Скакун Євгенія Юріївна

 

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Абдуллаєва Юлія Ільгарівна
  2. 2.Бабіченко Анастасія Вадимівна
  3. 3.Бочкарьова Катерина Євгенівна
  4. 4.Вільчинська Вікторія Миколаївна
  5. 5.Гречанюк Анастасія Сергіївна
  6. 6.Гринюк Марія Ігорівна
  7. 7.Гриценко Анастасія Кирилівна
  8. 8.Древаль Валерія Вадимівна
  9. 9.Духніч Катерина Олександрівна
  10. 10.Єресько Юлія Борисівна
  11. 11.Жирнова Каріна Володимирівна
  12. 12.Запорожець Ольга Олексіївна
  13. 13.Заріцька Анна Віталіївна
  14. 14.Зозуля Олександра Сергіївна
  15. 15.Кубрякова Тетяна Сергіївна
  16. 16.Легка Діана Дмитрівна
  17. 17.Макарова Аліна Сергіївна
  18. 18.Науменко Олена Олександрівна
  19. 19.Овдієнко Наталія Олегівна
  20. 20.Овчиннікова Дарина Дмитрівна
  21. 21.Одинцова Анастасія Дмитрівна
  22. 22.Рибалка Анастасія Іванівна
  23. 23.Святнюк Діана Володимирівна
  24. 24.Улько Артур Іванович
  25. 25.Халахан Дарія Олександрівна
  26. 26.Яковенко Анастасія Вадимівна

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ММб-1-17-4.0д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Бобильов Володимир Вікторович
  2. 2.Жур Ольга Віталіївна
  3. 3.Корчевський Роман Романович
  4. 4.Кучеренко Анна Олегівна
  5. 5.Мусіна Софія Олександрівна
  6. 6.Науменко Яна Володимирівна
  7. 7.Нотич Єлизавета Сергіївна
  8. 8.Портняк Петро Юрійович
  9. 9.Сорокіна Анастасія Миколаївна
  10. 10.Юхименко Тарас Олександрович

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Аравідов Дімітріс Григорович
  2. 2.Гзовська Валентина Валеріївна
  3. 3.Кацман Вікторія Володимирівна
  4. 4.Кротикова Анастасія Дмитрівна
  5. 5.Новікова Валерія Олександрівна
  6. 6.Рябков Іван Валерійович
  7. 7.Сікорський Віктор Олександрович
  8. 8.Скринько Олександр Іванович
  9. 9.Стасюк Анастасія Олександрівна
  10. 10.Тімоновський Дмитро Сергійович
  11. 11.Трубчик Вікторія Олександрівна
  12. 12.Шалда Валерія Віталіївна

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

Освітня програма: Сольний спів

 

Група ММб-2-17-4.0д

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Видрак Анастасія Олексіївна
  2. 2.Гузько Аліна Костянтинівна
  3. 3.Дочич Вікторія Олександрівна
  4. 4.Завіруха Марина Петрівна
  5. 5.Зубченко Марія Олексіївна
  6. 6.Кашапова Анастасія Степанівна
  7. 7.Коновалов Микита Вячеславович
  8. 8.Криворот Софія Олександрівна
  9. 9.Кузнєцова Анастасія Миколаївна
  10. 10.Солоненко Олена Сергіївна
  11. 11.Шевченко Наталія Володимирівна

 

ІІ Курс

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн

Освітня програма: Дизайн (за видами)

Форма навчання: денна

Термін навчання: 3 роки

ДЗб-1-16-4.0д

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Шемеляк Альона Миколаївна

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 3 роки

Освітня програма: Музичне мистецтво (сольний спів )

 

 

Група ММб-2-16-4.0д

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Дробаха Дарина Олександрівна
  2. 2.Мартинчук Інна Миколаївна
  3. 3.Сисак Марта Ігорівна

 

ІІІ Курс

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Напрям підготовки: 6.020202  Хореографія

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2 роки

 

 

Група ХКСб-1-15-4.0д

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Костюк Тетяна Едуардівна
  2. 2.Івашко Іванна Іванівна

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 0202 Мистецтво

Напрям підготовки: 6.020207 Дизайн

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2  роки

 

Группа ДЗб-1-15-4.0д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Арсененко Лілія Миколаївна
  2. 2.Богославець Тетяна Станіславівна
  3. 3.Лазненко Олександра Олександрівна
  4. 4.Поліщук Катерина Володимирівна
  5. 5.Попович Світлана Андріївна

 

         за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Лисиця Валентина Павлівна

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 0202 Мистецтво

Напрям підготовки: 6.020205 Образотворче мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2  роки

 

Група ОМб-1-15-4.0д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Бабич Вероніка Андріївна
  2. 2.Бабич Маргарита Андріївна
  3. 3.Бондаренко Вікторія Михайлівна
  4. 4.Лучинська Алла Михайлівна
  5. 5.Мойса Марина Андріївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бахмат Анна Анатоліївна
  2. 2.Махіброда Віта Андріївна

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Найменування галузі знань: 0202 Мистецтво

Напрям підготовки: 6.020204 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2  роки

 

 

Група ММб-3-17-2.0д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Кожуріна Валерія Дмитрівна
  2. 2.Маличок Ірина Василівна
  3. 3.Пінчук Софія Миколаївна
  4. 4.Продан Дарія Андріївна
  5. 5.Прокопович Наталія Олександрівна
  6. 6.Радулова Ірина Сергіївна
  7. 7.Рябчук Світлана Андріївна
  8. 8.Саманюк Владислав Андрійович
  9. 9.Українець Віталій Олегович
  10. 10.Хоменко Анна Михайлівна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бардакова Анна Сергіївна
  2. 2.Бевзюк Мирослав Юрійович
  3. 3.Близнюк Ярослав Валерійович
  4. 4.Богданенко Микола Васильович
  5. 5.Васильченко Тетяна Валеріївна
  6. 6.Гришук Назарій Миколайович
  7. 7.Давиденко Агнеса Кирилівна
  8. 8.Долгий Богдан Васильович
  9. 9.Жадан Микола Іванович
  10. 10.Корнійко Валентин Валентинович
  11. 11.Кравченко Анна Миколаївна
  12. 12.Кузьменко Аліна Іванівна
  13. 13.Малова Анна Олександрівна
  14. 14.Мельник Лілія Анатоліївна
  15. 15.Перимбаєва Валентина Миколаївна
  16. 16.Савенко Євгеній Володимирович
  17. 17.Савчук Олеся Анатоліївна
  18. 18.Тимошенко Тетяна Володимирівна
  19. 19.Тимошенко Тетяна Сергіївна
  20. 20.Тютюнник Марко Едуардович
  21. 21.Фальковська Дарина Олександрівна

 

 

Група ММб-2-15-4.0д

 

Професійне спрямування сольний спів

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бурда Ельза Олексіївна
  2. 2.Власенко Анастасія Олександрівна
  3. 3.Гревець Анастасія Євгенівна
  4. 4.Дикун Софія Юріївна
  5. 5.Зубченко Валерія Валентинівна
  6. 6.Колядюк Євгеній Олегович
  7. 7.Левчишина Маріам Салманівна
  8. 8.Мазурок Марія Антонівна
  9. 9.Рожньова Юлія Олегівна
  10. 10.Смоляр Марія Василівна
  11. 11.Федій Катерина Вячеславівна

 

V Курс

 

Освітній рівень: другий (магістерський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 024 Хореографія

Освітня програма: Хореографія

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2 роки

 

Група ХКСм-1-17-1.4д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Алексєєнко Ірина Сергіївна
  2. 2.Бабенков Олександр Віталійович
  3. 3.Островська Катерина Олександрівна
  4. 4.Посвалюк Анастасія Анатоліївна
  5. 5.Процишин Денис Сергійович
  6. 6.Прусова Леся Віталіївна
  7. 7.Федорових Ксенія Юріївна
  8. 8.Чура Марія Василівна
  9. 9.Шефер Світлана Сергіївна
  10. 10.Ширай Катерина Олександрівна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бойко Марія Ігорівна
  2. 2.Кавецька Ірина Валеріївна

 

Освітній рівень: другий (магістерський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн

Освітня програма: Дизайн ( за видами)

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2 роки

 

Група ДЗм-1-17-1.4д

 

за кошти місцевого бюджету:

  1. 1.Горобець Альона Ігорівна
  2. 2.Заводник Наталія Олександрівна
  3. 3.Кириченко Альона Ігорівна
  4. 4.Мар’яненко Марина Геннадіївна
  5. 5.Мокроус Юлія Миколаївна
  6. 6.Петрусенко Анна Миколаївна
  7. 7.Ратушняк Дмитро Сергійович
  8. 8.Рябчун Вікторія Володимирівна
  9. 9.Сердюк Марія Олександрівна

 

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Освітня програма: Образотворче мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2 роки

 

Група ОМм-1-17-1.4д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Бунчак Богдан Васильович
  2. 2.Жданова Олександра Володимирівна
  3. 3.Кулик Лілія Сергіївна
  4. 4.Кулик Юлія Сергіївна
  5. 5.Мороз Марія Миколаївна
  6. 6.Мостовщикова Дар’я Олегівна
  7. 7.Павлова Аліна Олександрівна
  8. 8.Пантелеймонова Олександра Юріївна
  9. 9.Пивовар Галина Володимирівна
  10. 10.Шух Ганна Василівна

 

Освітній рівень: другий (магістерський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Освітня програма: Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2 роки

 

Група ММм-1-17-1.4д

 

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Адамович Вікторія Русланівна
  2. 2.Багдасар Георгій Георгійович
  3. 3.Бучма Анастасія Олександрівна
  4. 4.Васькова Ірина Ігорівна
  5. 5.Зайцева Ірина Юріївна
  6. 6.Карпенко Катерина Олександрівна
  7. 7.Коротких Арина Миколаївна
  8. 8.Россіхіна Марина Володимирівна
  9. 9.Сібріна Ганна Сергіївна
  10. 10.Шаравара Євгеній Анатолійович

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Алексєєва Поліна Юріївна
  2. 2.Каплична Єлизавета Анатоліївна

 

Освітній рівень: другий (магістерський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Освітня програма: Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 2 роки

Освітня програма: Сольний спів

 

Група ММм-2-17-1.4д

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бабін Артем Миколайович
  2. 2.Блаженко Оксана Сергіївна
  3. 3.Валькова Лідія Анатоліївна
  4. 4.Гринчук Катерина Юріївна
  5. 5.Ілларіонова Яна Сергіївна
  6. 6.Карпук Богдан Васильович
  7. 7.Коваліцька Анастасія Сергіївна
  8. 8.Лукащук Олена Володимирівна
  9. 9.Максимюк Ольга Юріївна
  10. 10.Панчишко Катерина Олександрівна
  11. 11.Россіхіна Марина Володимирівна
  12. 12.Федоров Владислав Володимирович

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Студентам Розподіл по групах студентів денної форми навчання 2017-2018 року навчання