Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини Вийшов друком навчальний посібник «Методика викладання музичних дисциплін у вищій школі»

000 copy

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник «Методика викладання музичних дисциплін у вищій школі», авторами якого є доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Ольга Миколаївна Олексюк та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Лариса Анатоліївна Бондаренко.

У навчальному посібнику розкриваються сучасні досягнення теорії і методики викладання музичних дисциплін у вищій школі, висвітлено методологічні та методичні засади організації освітнього процесу в закладах вищої освіти мистецького профілю, окреслено пріоритетні напрями подальшого вдосконалення методики викладання музичних дисциплін у вищій школі.

Призначено для студентів, аспірантів та викладачів музичних дисциплін.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter