Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини Список студентів I курсу

Список студентів I курсу

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 024 Хореографія

Освітня програма: Хореографія (за видами)

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ХРб-1-18-4.0д

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Волошина Єва Михайлівна
  2. 2.Голота Аліна Валентинівна
  3. 3.Діденко Марія Василівна
  4. 4.Ільїна Катерина Валеріївна
  5. 5.Пономаренко Валентина Юріївна
  6. 6.Романюк Євгенія Олександрівна
  7. 7.Товбер Владислава Владиславівна
  8. 8.Удовенко Анна Павлівна
  9. 9.Устич Олександр Юрійович
  10. 10.Ярославцева Софія Володимирівна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

  1. 1.Анастюк Анастасія Юріївна
  2. 2.Андрущенко Артем Сергійович
  3. 3.Еппінгер Ірина Олександрівна
  4. 4.Забродська Анастасія Павлівна
  5. 5.Зінов’єва Богдана Павлівна
  6. 6.Ковальчук Валерія Олександрівна
  7. 7.Купка Євгенія Геннадіївна
  8. 8.Кушніренко Анастасія Русланівна
  9. 9.Марович Юлія Ігорівна
  10. 10.Мокряк Віолетта Олегівна
  11. 11.Москалець Світлана Сергіївна
  12. 12.Назарук Георгій Вікторович
  13. 13.Олійник Аліна Володимирівна
  14. 14.Петрук Евеліна Ігорівна
  15. 15.Рута Влада Русланівна
  16. 16.Стоколос Ірина В’ячеславівна
  17. 17.Упадишева Єлизавета Олександрівна
  18. 18.Хлапоніна Марія Олександрівна
  19. 19.Шайкан Ірина Андріївна
  20. 20.Шкода Богдана Дмитрівна
  21. 21.Юзвенко Вікторія Василівна
  22. 22.Ямборко Яна Сергіївна
  23. 23.Ясинська Таїсія В’ячеславівна

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Освітня програма: Образотворче мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ОМб-1-18-4.0д

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Амєтова Наталія Михайлівна
  2. 2.Волощук Інна Русланівна
  3. 3.Дяченко Олександр Дмитрович
  4. 4.Рось Олександра Олександрівна
  5. 5.Сапунжийська Анастасія Миколаївна
  6. 6.Сергійчук Юлія Володимирівна
  7. 7.Супрун Анастасія Вікторівна
  8. 8.Трохимчук Софія Олександрівна
  9. 9.Ущаповська Анастасія Євгеніївна
  10. 10.Черніченко Катерина Павлівна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Багінська Богдана Геннадіївна
  2. 2.Бойкова Марія Олександрівна
  3. 3.Гордієнко Микола Олександрович
  4. 4.Дубенюк Алевтина Тарасівна
  5. 5.Зацаринна Олександра Юріївна
  6. 6.Кидисюк Ольга Володимирівна
  7. 7.Ківало Анна Валеріївна
  8. 8.Косенко Анастасія Олександрівна
  9. 9.Кошеленко Оксана Анатоліївна
  10. 10.Кривов’яз Микола Юрійович
  11. 11.Криворотько Мірей Сергіївна
  12. 12.Куцюк Альона Віталіївна
  13. 13.Кушка Анна Святославівна
  14. 14.Нестеренко Катерина Анатоліївна
  15. 15.Поляковська Анжеліка Олегівна
  16. 16.Прядко Софія Ярославівна
  17. 17.Романчук Оксана Романівна
  18. 18.Семиліт Віта Олексіївна
  19. 19.Теслюк Софія Андріївна
  20. 20.Ткач Валерія Сергіївна

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн (022.01 Графічний дизайн)

Освітня програма: Графічний дизайн

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

ДЗб-1-18-4.0д

навчання за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Гончаренко Злата Ігорівна
  2. 2.Журавльов Назар Анатолійович
  3. 3.Калантир Анастасія Юріївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Андрєєва Вероніка Ігорівна
  2. 2.Баклан Галина Сергіївна
  3. 3.Бордюг Максим Сергійович
  4. 4.Брухальська Вероніка Ігорівна
  5. 5.Єгорова Анастасія Василівна
  6. 6.Зуб Алла Валеріївна
  7. 7.Кошова Богдана Юріївна
  8. 8.Кравцова Поліна Павлівна
  9. 9.Малихіна Вікторія Вікторівна
  10. 10.Маначинська Наталія Олександрівна
  11. 11.Махлай Даріна Сергіївна
  12. 12.Могильова Надія Андріївна
  13. 13.Мороз Анастасія Ігорівна
  14. 14.Мринська Аліна Олегівна
  15. 15.Натарова Валерія Вячеславівна
  16. 16.Негель Аннастасья Миколаївна
  17. 17.Пташинська Анастасія Володимирівна
  18. 18.Рачук Олександра Володимирівна
  19. 19.Тімініст Софія Вікторівна
  20. 20.Толченніков Станіслав Сергійович
  21. 21.Хмелевський Максим Олександрович
  22. 22.Яковенко Ксенія Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн (022.01 Графічний дизайн)

Освітня програма: Графічний дизайн

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

ДЗб-2-18-4.0д

навчання за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Колган Юлія Валентинівна
  2. 2.Кабакова Катерина Валеріївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Алексєєва Катерина Миколаївна
  2. 2.Босова Глафіра Олександрівна
  3. 3.Бугера Вікторія Володимирівна
  4. 4.Грейц Яна Миколаївна
  5. 5.Іващенко Анна Сергіївна
  6. 6.Катеринчук Діана Олександрівна
  7. 7.Качура Наталія Максимівна
  8. 8.Косінова Поліна Олегівна
  9. 9.Кустова Валерія Андріївна
  10. 10.Малюк Ілля Вячеславович
  11. 11.Міщенко Аліна Анатоліївна
  12. 12.Палій Валерія Сергіївна
  13. 13.Петрова Альона Олександрівна
  14. 14.Півторидядько Максим Володимирович
  15. 15.Плєшкова Олександра Олександрівна
  16. 16.Постой Маргарита Олександрівна
  17. 17.Савчук Артем Володимирович
  18. 18.Сай Андрій
  19. 19.Северін Владислав Олександрович
  20. 20.Семко Анастасія Олександрівна
  21. 21.Сокровіщук Анастасія Олегівна
  22. 22.Шандура Аміна Євгеніївна
  23. 23.Ярош Єгор Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ММб-1-18-4.0д

Освітня програма: Інструментальне виконавство (фортепіано)

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Бегерська Єлизавета Миколаївна
  2. 2.Болгова Ангеліна Євгенівна
  3. 3.Матущак Михайло Олександрович

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бабенко Катерина Юріївна

 

Освітня програма: Інструментальне виконавство (оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти)

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Білий Ілля Володимирович
  2. 2.Будник Оксана Аркадіївна
  3. 3.Майсак Олександра Костянтинівна
  4. 4.Мамецька Яна Олексіївна
  5. 5.Примаченко Костянтин Сергійович
  6. 6.Христенко Богдан Сергійович

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бойко Володимир Вікторович
  2. 2.Дедінська Марія Аджмалівна
  3. 3.Рудковська Руслана Олегівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Освітня програма: Сольний спів

 

Група ММб-2-18-4.0д

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Атаманюк Лоліта Антонівна
  2. 2.Болгова Ангеліна Євгенівна
  3. 3.Брайлян Микита Миколайович
  4. 4.Бугридзе Натія Зурабівна
  5. 5.Григор’єва Марія Сергіївна
  6. 6.Ковальова Катерина Вікторівна
  7. 7.Красюк Поліна Євгенівна
  8. 8.Лисенко Вікторія Анатоліївна
  9. 9.Солонина Дарина Євгенівна
  10. 10.Філь Катерина Геннадіївна
  11. 11.Шумська Крістіна Русланівна

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини Список студентів I курсу