Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини Випускники торують шлях Запрошуємо відвідати виставку випускників кафедри образотворчого мистецтва

Випускники торують шлях Запрошуємо відвідати виставку випускників кафедри образотворчого мистецтва

 

Другий день вересня 2017 року відзначився у Києві яскравою подією – у приміщенні Центральної дитячої бібліотеки імені Т. Шевченка  відкрилась виставка «Модифікація/Modification».  На двох поверхах бібліотеки розгорнуто експозицію творів талановитих випускників кафедри образотворчого мистецтва – Олени Карманської та Юлії Шеменьової. Графіка Олени Карманської передає мінливий внутрішній світ сучасної людини через драматичне зіткнення чорного і градацій сірого на білому тлі паперу. Живописні твори Юлії Шеменьової демонструють вишуканість колористичних сполучень і занурюють глядача у гармонійний простір повітряних перспектив. 

 

На другому поверсі розміщено інсталяцію – конструкцію з трьох порожніх металевих полиць для книг. У залах з шафами, заповненими шедеврами світової літератури, «кістяки» полиць натякають глядачу на занурення сучасної людини у мультимедійний простір  і перетворення «паперової» книги на електронний файл.

 

На відкритті виставки виступила вокалістка українського гурту «Мавка» Ірина Скрипникова з композиціями, що поєднують національні етнічні мотиви і сучасну електронну музику.

 

Доценти кафедри образотворчого мистецтва Галина Кузьменко та Ольга Коновалова відвідали виставку наших випускників. Вони відзначили, що доволі вдалим виявилося поєднання в діяльності випускниць творчого та педагогічного компоненту.

 

Виставка триватиме до 16 вересня 2017 року.

 

Адреса: Київ, проспект Перемоги 25А, Центральна дитяча бібліотека ім. Тараса Шевченка (метро «Політехнічний інститут»).

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини Випускники торують шлях Запрошуємо відвідати виставку випускників кафедри образотворчого мистецтва