Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини

Мистецькі новини

Концерт вокальної камерної музики у Музеї - квартирі В.С. Косенка.

DSC 7272  04 березня 2019 року

04 березня 2019 року у Музеї - квартирі В.С. Косенка відбувся концерт вокальної камерної музики з циклу «Музичні зустрічі у музеї Косенка». Це п`ята зустріч у рамках започаткованого у листопаді 2017 року мистецького проекту «Музичні зустрічі у музеї Косенка», автором та організатором якого стала доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, заслужений діяч мистецтв України Петрикова Оксана Петрівна.

Сезон 2019 року відкрили вже офіційно на партнерських засадах (з листопаду 2018 року музей-квартира В.С. Косенка – офіційний партнер Київського університету імені Бориса Грінченка).

У програмі прозвучали вокальні та інструментальні твори: Ф.Шуберта, П.Чайковського, М.Лисенка, Б.Янівського,К. Стеценка, С.Гулака-Артемовського, Б.Фільц, А.Кос-Анатольського, В.Косенка, Ф.Надененка… у виконанні студентів спеціальності "Музичне мистецтво": Маріам Левчишиної, Валентини Гзовської, Володимира Северина, Соломії Голяк, Лілії Пальонко, Анастасії Іщенко класів доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Петрикової О.П., старших викладачів Макарової Е.М., Яковенко В.Г., викладача Киченко Т.О. у супроводі провідних концертмейстерів кафедри Кунаєвої О.О., Охріменко Н.О., Антипіної І.В., Юдзіонок Н.О.

У концертній програмі взяв участь випускник Університету, нині артист Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва Богдан Карпук.

Традиційно бажаний гість проекту – ансамбль скрипалів під керівництвом викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Василевич М.О. у фортепіанному супроводі Сивопляс Л.І.

Свою майстерність демонстрували виконавці старшого покоління Марта Василевич, Тетяна Киченко, Оксана Петрикова. З вітальним словом виступив директор музею Володимир Мудрик.

Режисер концерту – доцент Лєвіт Д.А.

Куратор проекту – завідувач кафедри Мережко Ю.В.

DSC 7268  DSC 7297

Концерт вокальної камерної музики у Музеї - квартирі В.С. Косенка.

DSC 7272  04 березня 2019 року

Режисер концерту – доцент Лєвіт Д.А.

Куратор проекту – завідувач кафедри Мережко Ю.В.

DSC 7268  DSC 7297

HH_moda.

54364864 627142414391646 1696523867310260224 n       Liana Bilyakovych

Професор Київського університету імені Бориса Грінченка Ліана Білякович - найперша українка успішна прогнозерка моди. Жінка-фея, яка щоразу запалює соціум новими науковими ідеями, мотивує, надихає і професійно гарантує успіх брендів, підказуючи в якому напрямку рухатись. Вже в цю неділю в столиці України в Києві ми почуємо відкриття ще однієї таємниці трендової політики, фахові аргументи та цілком нову інформацію в контексті молодого експерементального бренду психологічного одягу від HH_moda.

Майстер клас Миколи Сікори

Маитер клас Сіроки

Виставка творчих робіт з витинанки "Тендітна весна"

vecna

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

13-min

20 лютого 2019 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні  пройшов тематичний випуск культурно-мистецького проекту «Музичний антракт» та оголошена хвилина мовчання.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні! Хай пам'ять про них згуртує всіх нас, дасть силу, волю та мудрість для зміцнення власної держави на рідній землі!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

02-min copy_copy_copy_copy 03-min copy
06-min copy 11-min copy
10-min copy 09-min copy

Відбувся захист дисертації викладача Університетського коледжу Теряєвої Лариси Анатоліївни

8989 copy_copy_copy_copy_copy_copy

12 лютого 2019 року відбувся захист дисертації викладача Університетського коледжу Теряєвої Лариси Анатоліївни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання.

Колектив Інституту мистецтв  вітає Ларису Анатоліївну та її  наукового керівника – завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва, доктора педагогічних наук, професора Олексюк Ольгу Миколаївну із знаменною подією, бажає їм подальших наукових звершень і творчих злетів.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини