Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини

Мистецькі новини

Різдвяна пісня

02-min

Творчий науково-дослідницький проект кафедри теорії та методики музичного мистецтва та науково-дослідницької студії «Школа молодих науковців» під орудою завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора Ольги Миколаївни Олексюк

02 copy_copy_copy_copy

Уже втретє в рамках творчого науково-дослідницького проекту професорсько-викладацького складу кафедри теорії та методики музичного мистецтва та науково-дослідницької студії «Школа молодих науковців» під  орудою завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора Ольги Миколаївни Олексюк відбувся черговий захід - конкурс музичних синквейнів «З Грінченком у серці…», присвячений 155-й річниці від дня народження Бориса Грінченка.

Цей захід проводився 5 грудня 2018 року та став кульмінацією святкової грінченківської декади. У конкурсі змагалися учасники науково-дослідницької студії та студенти ІІ–VI курсів. Мета конкурсу – розкрити образно-емоційний зміст поезій Бориса Грінченка за допомогою слова і музики у формі синквейна (узагальнення смислу вірша). Виступи конкурсантів складалися з декламації вірша, виголошення синквейна та звучання відповідного за настроєм музичного фрагменту.

З вітальним словом виступила завідувач науково-дослідної лабораторії грінченкознавства, кандидат філологічних наук Оксана Михайлівна Івасюк.

Музичною родзинкою заходу стала прем’єра пісні «У верховині» з мюзиклу «Гуцулка Ксеня», яку виконали заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Оксана Петрівна Петрикова та заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу, автор музики Тимур В’ячеславович Полянський.

Конкурс музичних синквейнів «З Грінченком у серці…», освітлений поетичною аурою великого митця, дав можливість не тільки глибше пізнати образний світ його творчості, а й розкрити могутній інтелектуальний та духовний потенціал молодих виконавців та майбутніх дослідників. Кожний учасник продемонстрував тонке відчуття високого Грінченкового слова, гармонійно поєднавши його з музикою різних епох, а деяких студентів поетичні рядки навіть надихнули на створення власних музичних композицій.

01 copy_copy_copy_copy_copy

03 copy_copy_copy_copy_copy_copy

04 copy_copy_copy_copy

Відбулося відкриття виставки Дар'ї Мостовщикової в рамках творчого проекту "Генетична пам'ять"

003

03 грудня 2018 в художній галереї «Митець» Національної спілки художників України відбулося відкриття виставки живопису студентки магістратури спеціальності «Образотворче мистецтво» Дар'ї Мостовщикової в рамках творчого проекту "Генетична пам'ять" (за Грантом президента України молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва).

Створені роботи присвячені українським традиціям та звичаям в авторській інтерпретації, які становлять своєрідний місток між минулим і сьогоденням. Представлені сюжетні композиції об`єднані «спільним геном» національного характеру.

01

Анкетування учасників освітнього процесу від Міністерства культури України

Привітання з державною нагородою

Teterya copy     Щиро вітаємо Віктора Михайловича Тетерю - доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка з присвоєнням Почесного звання «Народний артист України». Бажаємо міцного здоров’я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо нашого Університету та України.

Указ Президента України #404/2018 1 грудня 2018 року

СВЯТКОВІ ДУДЛИ для GOOGLE з нагоди 155-річчя з дня народження Бориса Грінченка !!!

9 грудня 2018 року відзначаємо 155 річницю з дня народження Бориса Грінченка. Студенти нашого Університету спеціальності Дизайн 3 курсу груп ДЗб-1-16-4.0д та ДЗб-2-16-4.0д створили святкові дудли для Google з нагоди річниці Бориса Грінченка. Представляємо відеоролик із кращих дудлів.

Стань донором-врятуй життя

ilovepdf comilovepdf comilovepdf comilovepdf com

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини