Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини

Мистецькі новини

Список студентів I курсу

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 024 Хореографія

Освітня програма: Хореографія (за видами)

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ХРб-1-18-4.0д

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Волошина Єва Михайлівна
  2. 2.Голота Аліна Валентинівна
  3. 3.Діденко Марія Василівна
  4. 4.Ільїна Катерина Валеріївна
  5. 5.Пономаренко Валентина Юріївна
  6. 6.Романюк Євгенія Олександрівна
  7. 7.Товбер Владислава Владиславівна
  8. 8.Удовенко Анна Павлівна
  9. 9.Устич Олександр Юрійович
  10. 10.Ярославцева Софія Володимирівна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

  1. 1.Анастюк Анастасія Юріївна
  2. 2.Андрущенко Артем Сергійович
  3. 3.Еппінгер Ірина Олександрівна
  4. 4.Забродська Анастасія Павлівна
  5. 5.Зінов’єва Богдана Павлівна
  6. 6.Ковальчук Валерія Олександрівна
  7. 7.Купка Євгенія Геннадіївна
  8. 8.Кушніренко Анастасія Русланівна
  9. 9.Марович Юлія Ігорівна
  10. 10.Мокряк Віолетта Олегівна
  11. 11.Москалець Світлана Сергіївна
  12. 12.Назарук Георгій Вікторович
  13. 13.Олійник Аліна Володимирівна
  14. 14.Петрук Евеліна Ігорівна
  15. 15.Рута Влада Русланівна
  16. 16.Стоколос Ірина В’ячеславівна
  17. 17.Упадишева Єлизавета Олександрівна
  18. 18.Хлапоніна Марія Олександрівна
  19. 19.Шайкан Ірина Андріївна
  20. 20.Шкода Богдана Дмитрівна
  21. 21.Юзвенко Вікторія Василівна
  22. 22.Ямборко Яна Сергіївна
  23. 23.Ясинська Таїсія В’ячеславівна

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Освітня програма: Образотворче мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ОМб-1-18-4.0д

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Амєтова Наталія Михайлівна
  2. 2.Волощук Інна Русланівна
  3. 3.Дяченко Олександр Дмитрович
  4. 4.Рось Олександра Олександрівна
  5. 5.Сапунжийська Анастасія Миколаївна
  6. 6.Сергійчук Юлія Володимирівна
  7. 7.Супрун Анастасія Вікторівна
  8. 8.Трохимчук Софія Олександрівна
  9. 9.Ущаповська Анастасія Євгеніївна
  10. 10.Черніченко Катерина Павлівна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Багінська Богдана Геннадіївна
  2. 2.Бойкова Марія Олександрівна
  3. 3.Гордієнко Микола Олександрович
  4. 4.Дубенюк Алевтина Тарасівна
  5. 5.Зацаринна Олександра Юріївна
  6. 6.Кидисюк Ольга Володимирівна
  7. 7.Ківало Анна Валеріївна
  8. 8.Косенко Анастасія Олександрівна
  9. 9.Кошеленко Оксана Анатоліївна
  10. 10.Кривов’яз Микола Юрійович
  11. 11.Криворотько Мірей Сергіївна
  12. 12.Куцюк Альона Віталіївна
  13. 13.Кушка Анна Святославівна
  14. 14.Нестеренко Катерина Анатоліївна
  15. 15.Поляковська Анжеліка Олегівна
  16. 16.Прядко Софія Ярославівна
  17. 17.Романчук Оксана Романівна
  18. 18.Семиліт Віта Олексіївна
  19. 19.Теслюк Софія Андріївна
  20. 20.Ткач Валерія Сергіївна

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн (022.01 Графічний дизайн)

Освітня програма: Графічний дизайн

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

ДЗб-1-18-4.0д

навчання за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Гончаренко Злата Ігорівна
  2. 2.Журавльов Назар Анатолійович
  3. 3.Калантир Анастасія Юріївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Андрєєва Вероніка Ігорівна
  2. 2.Баклан Галина Сергіївна
  3. 3.Бордюг Максим Сергійович
  4. 4.Брухальська Вероніка Ігорівна
  5. 5.Єгорова Анастасія Василівна
  6. 6.Зуб Алла Валеріївна
  7. 7.Кошова Богдана Юріївна
  8. 8.Кравцова Поліна Павлівна
  9. 9.Малихіна Вікторія Вікторівна
  10. 10.Маначинська Наталія Олександрівна
  11. 11.Махлай Даріна Сергіївна
  12. 12.Могильова Надія Андріївна
  13. 13.Мороз Анастасія Ігорівна
  14. 14.Мринська Аліна Олегівна
  15. 15.Натарова Валерія Вячеславівна
  16. 16.Негель Аннастасья Миколаївна
  17. 17.Пташинська Анастасія Володимирівна
  18. 18.Рачук Олександра Володимирівна
  19. 19.Тімініст Софія Вікторівна
  20. 20.Толченніков Станіслав Сергійович
  21. 21.Хмелевський Максим Олександрович
  22. 22.Яковенко Ксенія Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 022 Дизайн (022.01 Графічний дизайн)

Освітня програма: Графічний дизайн

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

ДЗб-2-18-4.0д

навчання за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Колган Юлія Валентинівна
  2. 2.Кабакова Катерина Валеріївна

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Алексєєва Катерина Миколаївна
  2. 2.Босова Глафіра Олександрівна
  3. 3.Бугера Вікторія Володимирівна
  4. 4.Грейц Яна Миколаївна
  5. 5.Іващенко Анна Сергіївна
  6. 6.Катеринчук Діана Олександрівна
  7. 7.Качура Наталія Максимівна
  8. 8.Косінова Поліна Олегівна
  9. 9.Кустова Валерія Андріївна
  10. 10.Малюк Ілля Вячеславович
  11. 11.Міщенко Аліна Анатоліївна
  12. 12.Палій Валерія Сергіївна
  13. 13.Петрова Альона Олександрівна
  14. 14.Півторидядько Максим Володимирович
  15. 15.Плєшкова Олександра Олександрівна
  16. 16.Постой Маргарита Олександрівна
  17. 17.Савчук Артем Володимирович
  18. 18.Сай Андрій
  19. 19.Северін Владислав Олександрович
  20. 20.Семко Анастасія Олександрівна
  21. 21.Сокровіщук Анастасія Олегівна
  22. 22.Шандура Аміна Євгеніївна
  23. 23.Ярош Єгор Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Група ММб-1-18-4.0д

Освітня програма: Інструментальне виконавство (фортепіано)

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Бегерська Єлизавета Миколаївна
  2. 2.Болгова Ангеліна Євгенівна
  3. 3.Матущак Михайло Олександрович

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бабенко Катерина Юріївна

 

Освітня програма: Інструментальне виконавство (оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти)

за кошти місцевого бюджету:

 

  1. 1.Білий Ілля Володимирович
  2. 2.Будник Оксана Аркадіївна
  3. 3.Майсак Олександра Костянтинівна
  4. 4.Мамецька Яна Олексіївна
  5. 5.Примаченко Костянтин Сергійович
  6. 6.Христенко Богдан Сергійович

 

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Бойко Володимир Вікторович
  2. 2.Дедінська Марія Аджмалівна
  3. 3.Рудковська Руслана Олегівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітній рівень: перший (бакалаврський)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво

Спеціальність: 025 Музичне мистецтво

Форма навчання: денна

Термін навчання: 4 роки

 

Освітня програма: Сольний спів

 

Група ММб-2-18-4.0д

за кошти фізичних (юридичних) осіб:

 

  1. 1.Атаманюк Лоліта Антонівна
  2. 2.Болгова Ангеліна Євгенівна
  3. 3.Брайлян Микита Миколайович
  4. 4.Бугридзе Натія Зурабівна
  5. 5.Григор’єва Марія Сергіївна
  6. 6.Ковальова Катерина Вікторівна
  7. 7.Красюк Поліна Євгенівна
  8. 8.Лисенко Вікторія Анатоліївна
  9. 9.Солонина Дарина Євгенівна
  10. 10.Філь Катерина Геннадіївна
  11. 11.Шумська Крістіна Русланівна

Гран Прі Міжнародного конкурсу Algeria в Іспанії

image

     20.06.2018 в Іспанії в місті Калелья відбувся міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва “Algeria” в заході брали участь колективи з  України,Румунії, Молдови,Турції,Греції,Литви.
    Студенти спеціальності «хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представили хореографічну композицію «Серце плаче, сліз не має» балетмейстер - старший викладач кафедри хореографії, заслужений діяч естрадного мистецтва України- Володимир Грек. Рішенням суддівської колегії Театр танцю « Грін» виборов найвищу нагороду фестивалю -Гран Прі. Велика вдячність викладачу кафедри хореографії Копієвському Олегу Дмитровичу за організацію поїздки та можливість участі в такому заході. Переможцям бажаємо нових перемог та ще більше майданчиків міжнародного рівня.

3 copy_copy
2 copy_copy

 

 

 

Тематика дипломних робіт студентів групи ОМм-1-16-2.0д для захисту творчих робіт 22.06.2018 р.

Тематика дипломних робіт студентів групи ОМм-1-16-2.0д

для захисту творчих робіт

22.06.2018 р.

ПІБ студента

Теоретична частина кваліфікаційної роботи

Тема творчої частини кваліфікаційної роботи

Оцінка за шкалою Університету

Рейтингова оцінка

Оцінка за чотирибальною шкалою

  1. 1.

Зайцева Аліна Валеріївна

Тема

Художньо-образні засади акварельного портрету ХХ – початку ХХІ століть

Тема

Серія акварельних робіт «Мої сучасники»

Техніка: графіка (акварель)

Формат: А2

94

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Коновалова О.В., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Морозова О. Ю., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 2.

Руденко Вікторія Андріївна

Тема

Бойчукізм в українському мистецтві ХХ ст.

Тема

«Погляд»

Техніка: полотно, олія

Формат: 100х80 см.

92

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Морозова О. Ю., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 3.

Король Лілія Олегівна

Тема

Інтерпретації наукових досягнень засобами графічного мистецтва в творчості художників світу

Тема

Серія естампних робіт «Mimesis»

Техніка: графіка

Формат: А3

90

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Стрельцова С. В., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 4.

Лавриненко Юлія Сергіївна

Тема

Символіка флореальних мотивів у мистецтві модерну

Тема

Ширма «Муза мистецтв»

Техніка: Батик

Формат:120х60 см.

91

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Коновалова О.В., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Прохорова Н. А., старший викладач кафедри образотворчого мистецтва


  1. 5.

Поліщук Людмила Романівна

Тема

Дерево життя в українському декоративно-ужитковому мистецтві

Тема

«Дерево життя»

Техніка: полотно, олія

Формат: 120х80 см.

94

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Жиров В. В., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 6.

Лесенко Марина Анатоліївна

Тема

Ілюстрування творів Івана Франка в українській графіці

Тема

Ілюстрації до твору
І. Франка «Захар Беркут»

Техніка: Ліногравюра

Формат: триптих

94

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Стрельцова С. В., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 7.

Любенко Юлія Віталіївна

Тема

Тема «Семи смертних гріхів» за мотивами «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі

Тема

Серія робіт за мотивами твору Данте Аліг’єрі «Божественна комедія»

Техніка: Графіка

Формат:

85

 

 

 

В

 

 

 

добре

Керівн.

Школьна О. В., доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Стрельцова С. В., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 8.

Нечитайло Ганна Андріївна

Тема

Інтерпретація образу людини у портретному жанрі європейського живопису початку ХХІ століття

Тема

«Вічні сподівання»

Техніка: полотно, олія

Формат: 150х100 см.

87

 

 

 

В

 

 

 

добре

Керівн.

Коновалова О.В., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Морозова О. Ю., викладач кафедри образотворчого мистецтва

  1. 9.

Шосталь Ірина Андріївна

Тема

Втілення пейзажного жанру у керамічних панно сучасних українських майстрів декоративно-ужиткового мистецтва

Тема

«Весна, пробудження»

Техніка: Кераміка

Формат: 100х90 см.

96

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Кашшай О. С., старший викладач кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Жиров В. В., викладач кафедри образотворчого мистецтва


  1. 10.

Цвєткова Ірина Анатоліївна

Тема

Олійний живопис релігійного жанру в українському просторі образотворчого мистецтва: історія, розвиток, сучасність

Тема

«Свято Водохреща»

Техніка: Олійний живопис

Формат: 105х90 см.

94

 

 

 

А

 

 

 

відмінно

Керівн.

Варивончик А. В., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва

Керівн.

Буйгашева А. Б., народний художник України, професор кафедри образотворчого мистецтва

 

СПИСКИ СТУДЕНТІВ ГРУПИ ОМм-1-16-2.0д, ДЛЯ СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ЕКЗАМЕНУ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА ТА АРТ-МЕНЕДЖМЕНТ» 14.06.2018 р.

№ п/п

ПІБ студента

Оцінка за шкалою Університету

Рейтингова оцінка

Оцінка за чотирибальною шкалою

  1. 1.

Зайцева Аліна Валеріївна

80

С

добре

  1. 2.

Король Лілія Олегівна

79

С

добре

  1. 3.

Лавриненко Юлія Сергіївна

88

В

добре

  1. 4.

Лесенко Марина Анатоліївна

85

В

добре

  1. 5.

Любенко Юлія Віталіївна

80

С

добре

  1. 6.

Нечитайло Ганна Андріївна

77

С

добре

  1. 7.

Поліщук Людмила Романівна

73

D

задовільно

  1. 8.

Руденко Вікторія Андріївна

77

С

добре

  1. 9.

Шосталь Ірина Андріївна

76

С

добре

VІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»!

programa 

24.05.2018 року у рамках проведення Фестивалю науки в Інституті мистецтв відбулась VІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»!

Захід відбувся за підтримки Факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Модераторами конференції були Ольга Яношівна Музика, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Наталія Віталіївна Соболь, голова Наукового товариства Інституту мистецтв, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат педагогічних наук.

Із вітальним словом та доповіддю виступив Андрій Олександрович Пучков, професор кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор мистецтвознавства, професор.

З доповідями виступили студенти Кротикова А., Мусіна С. (І курс, напрям підготовки «Музичне мистецтво»), Маламура В. (ІІ курс, напрям підготовки «Музичне мистецтво»), Кириченко А. (V курс, спеціальність «Дизайн»), Россіхіна М., Сібріна Г. (V курс, спеціальність «Музичне мистецтво»), Зайцева І., Вишневецька М., Лимаренко В. (VI курс,  спеціальність «Музичне мистецтво»). Крім того, свої дисертаційні дослідження представили аспіранти кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка – Блажевич В., Маєвська А., Рахманова О. та Шпирка А.

В цьому році було цікаво побачити і почути на конференції різні за змістом дослідження - теоретичні та практикоорієнтовані; мистецтвознавчі, філософські та педагогічно-методичні; які розкривають проблематику суто музичної сфери та художньо-мистецької сфери вцілому (інтеграція мистецтв, вивчення українського фольклору тощо). Також варто відмітити цікаві ідеї щодо удосконалення методичного забезпечення уроків музичного мистецтва за умови використання сучасних комп'ютерних технологій та ігрових платформ.

По завершенню конференції всі учасники отримали сертифікати!

Автором оригінального дизайну сертифікатів став Єфімов Ю.В. старший викладач кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організатори конференції висловлюють вдячність науковим керівникам за співпрацю та якісну підготовку студентів до виступів, а саме Олексюк О.М. (завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор), Бондаренко Л.А. (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Макаренко Л.П. (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Ходоровській І.М. (викладач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Тадеуш  О.М. (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Папеті О.В. (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Крижанівському О.А. (кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

17 copy_copy_copy_copy2 copy_copy_copy_copy_copy_copy

190 copy_copy_copy00 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Фрагменти опери «Алкід»

 DSC1021-min
        У мистецькій локації навчального корпусу №2 Університету Грінченка 24 травня 2018 року були презентовані фрагменти опери «Алкід» українського композитора доби бароко Дмитра Бортнянського. Виконавцями стали студенти Інституту мистецтв і викладачі кафедр інструментально-виконавської майстерності, академічного та естрадного вокалу й хореографії. У супроводі камерного ансамблю інституту прозвучали арії та хори з опери, а також була представлена балетна композиція.

Керівник проекту – народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри інструментально-виконавської майстерності Наталія Свириденко у вступному слові розповіла про умови виникнення оперного жанру, повідомила цікаві факти життя та діяльності Дмитра Бортнянського, історію створення ним опери «Алкід».

На премєрі був присутній відомий учений, перекладач, автор українського тексту лібрето цієї опери, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха.

Публіка оплесками і квітами вітала учасників вистави.

 DSC0016-min  DSC0033-min
 DSC1023-min  DSC0040-min
 DSC1028-min  DSC1004-min

У межах Фестивалю науки відбулась гостьова лекція доктора мистецтвознавства, професора НМАУ ім. П. І. Чайковського Юрія Чекана «Оперна та філармонічна зали в європейській культури Нового часу»

32914564 1674191352618004_8160746580354269184_n_copy

18 травня 2018 року в Інституті мистецтв у межах Фестивалю науки
відбулась гостьова лекція доктора мистецтвознавства, професора НМАУ ім.
П. І. Чайковського Юрія Чекана «Оперна та філармонічна зали в
європейській культури Нового часу».
За півтори години блискавичної інтелектуальної подорожі по слідах музичної
соціології повсякденності слухачі – студенти спеціальностей «Музичне
мистецтво», «Хореографія», «Дизайн» та викладачі Інституту мистецтв
здійснили віртуальне турне найзнаковішими оперними залами Європи із
ХVII у XXІ століття; зазирнули за лаштунки Віденської опери та захопилися
знаною театральною машинерією Паризької опери Гарньє; осягнувши, як
стратифікація венеціанського соціуму сформувала сучасні форми оперної
зали; а також як і чому змінювались філармонічні зали Європи і США із
розвитком суспільних цінностей та економічних ідей.
Щиро дякуємо вельмишановному професору Ю. І. Чекану за захопливу та
надихаючу зустріч!
Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей!

32804393 1674192095951263_3804129714629509120_n 32911603 1674191309284675_1793301210044825600_n

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини