Ви тут: Головна Інформація Події Мистецькі новини

Мистецькі новини

Мистецько-патріотичний проект «Запали вогонь пам'яті»

01 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

20 лютого 2017 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов мистецько-патріотичний проект «Запали вогонь пам'яті» з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.Цей день - не лише нагода згадати поіменно всіх, хто віддав своє життя за волю та гідність. Це можливість замислитися, чи ми гідні пам’яті тих, хто загинув на Майдані. Адже вони бажали кращої долі для нас і для України.

У мистецько-патріотичному проекті взяли участь Ірина Артеменко (клас ст.викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Касьянова В.В.), концертмейстер Оксана Анатоліївна Бичкова, Валерій Лимаренко (клас ст. викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Ланіної Т.О.), Михайло Ольшанський (клас доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності, заслуженого артиста України Мирончука Б.Б.), Карина Іванова (клас ст. викл. кафедри академічного та естрадного вокалу Гмиріної С.В.), Ольга Максимюк (клас ст. викл. Леонтієвої С. Л.), Володимир Соболь.

Звукорежисер – Михайло Письменний.

Куратор проекту - заступник директора Інституту мистецтв Ганна Григорівна Кондратенко.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні! Хай пам'ять про них згуртує всіх нас, дасть силу, волю та мудрість для зміцнення власної держави на рідній землі!

02 copy   03 copy_copy_copy_copy
 05 copy  07 copy_copy
 08 copy  11 copy_copy_copy_copy_copy
 13 copy  15 copy

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «РИСУНОК» за темою: «ЗОБРАЖЕННЯ ОГОЛЕНОЇ ЖІНОЧОЇ НАТУРИ (КОНТРАПОСТ)»

20 лютого 2017 року о 09:55
в аудиторії № 120

відбудеться відкрите заняття старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва

РЯБЧУК ЛЕСІ ВІКТОРІВНИ

з навчальної дисципліни «РИСУНОК» для студентів
І підгрупи ІІІ курсу групи ОМб-1-14-4.0д
за темою:
«ЗОБРАЖЕННЯ ОГОЛЕНОЇ ЖІНОЧОЇ НАТУРИ (КОНТРАПОСТ)»

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «ІСТОРІЯ СВІТОВОЇ ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ»

02 березня 2017 року о 09:55
відбудеться відкрите заняття кандидата філологічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва

БРАТУСЯ ІВАНА ВІКТОРОВИЧА

з навчальної дисципліни
«ІСТОРІЯ СВІТОВОЇ ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ»
для студентів ІІ курсу групи ХКСб-1-15-4.0д

за темою:
«МИСТЕЦЬКІ НАПРЯМИ І СТИЛІ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ»

Вітаємо Костянтина Кукушкіна і висловлюємо подяку за його активну громадянську позицію!

KKK copy

28 січня 2017 року було нагороджено студента I курсу спеціальності

“Музичне мистецтво» Інституту мистецтв Костянтина Кукушкіна

Відзнакою Міністерства оборони України - медаллю «За сприяння

Збройним Силам України». Подія відбулася в м. Авдіївці наприкінці

концертної програми, де Костянтин Кукушкін брав участь у складі групи

волонтерів «Help army”.

Вітаємо Костянтина Кукушкіна і висловлюємо подяку за його

активну громадянську позицію, патріотизм та щиру підтримку наших

військових, які беруть участь у проведені антитерористичної операції на Сході України!

16388416 1258905610867134_1074230118453568361_n

Співчуття з приводу непоправної втрати Юрія Львовича Афанасьєва

unnamed copy_copy

26 січня 2017 року пішов із життя Афанасьєв Юрій Львович - доктор філософських наук, професор, культуролог, музикант, публіцист, автор наукових монографій, підручників, лауреат поетичних конкурсів, наш колега, чудова людина, якого знали, любили й поважали.

Афанасьєв Юрій Львович народився 9 травня 1948 р. в м. Ямпіль Вінницької області. Закінчив у 1971 р. Ворошиловградський педагогічний інститут. У 1991 р. захистив докторську дисертацію на тему «Соціально-культурні механізми художньої діяльності», а в 1992 р. отримав вчене звання професора.

Викладав у Київській консерваторії (1971–1975 рр.), у Київській слідчій школі МВС СРСР (1975 – 1980 рр.), Рівненському інституті культури (1980 – 1987 рр.) та педагогічному інституті (1987 – 1995 рр.), був завідувачем кафедри у Київському університеті культури і мистецтв та проректором із наукової роботи (1995 – 1999 рр.), завідувачем кафедри мистецтвознавства та експертної діяльності в Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв (нині НАКККіМ) упродовж 2000 – 2011 рр.

У 2012 – 2014 рр. працював завідувачем кафедри образотворчого мистецтва та дизайну нашого Університету, пізніше, з 2014 р. – завідувачем кафедри дизайну, професором цієї кафедри.

Афанасьєв Ю.Л. досліджував соціально-культурні механізми художньої діяльності, розробляв теоретичну модель цілісної системи художньої культури, вивчав проблеми музичної естетики та педагогіки, зокрема формування професійної самосвідомості митця, діяча культури, був знаним фахівцем у галузі естетики та культурології.

Професор Афанасьєв Ю.Л. активно займався літературною творчістю. Опублікував сім збірок віршів і оповідань, роман «Неширокому кругу известные». Активно друкувався у вітчизняних та зарубіжних літературних виданнях. Його вірші увійшли до антології поезії «Киев. Русская поэзия. ХХ век», «Украина. Русская поэзия. ХХ век». Як автор-виконавець нерідко виступав на сцені, на радіо і телебаченні, став лауреатом Восьмого (2008 р.) і Дев'ятого (2009 р.) поетичних турнірів у Дюссельдорфі (Німеччина).

Колектив Київського університету імені Бориса Грінченка глибоко сумує та висловлює щире співчуття його рідним та близьким. Юрій Львович назавжди залишиться в наших серцях! Вічна пам'ять!

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.020205 «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО», ГРУПИ ОМб-1-12-4.6з ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!

Консультації до

ТЕСТОВОГО ЕКЗАМЕНУ З ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

відбудуться за таким графіком:

Форма діяльності

ПІБ викладача, що здійснюватиме консультацію

Час

Аудиторія

1.

Консультація до тестового екзамену з педагогіки та психології

(блок питань з педагогіки)

Мельниченко О. В., кандидат історичних наук, доцент

08.02.17