Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ», яка відбудеться 15 травня 2020 року

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ

К.Д. УШИНСЬКОГО»

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ЛИТОВСЬКИЙ ЕДУКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ЛИТОВСЬКА РЕСПУБЛІКА)

СІЛЕЗЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В КАТОВІЦАХ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

АРІЄЛЬСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ(ДЕРЖАВА ІЗРАЇЛЬ)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у VІ Міжнародній науково-практичній  конференції

«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА:

ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»,

яка відбудеться 15 травня 2020 року

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті.
  • Художня культура і мистецька педагогіка: онтологічні інтенції.
  • Аксіологічні концепти розвитку професійної мистецької освіти у європейському вимірі.
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві.
  • Музичне, образотворче, хореографічне мистецтво і дизайн: трансдисциплінарні виміри.
  • Інноваційні технології в умовах цифровізації професійної мистецької освіти.

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б

Проїзд: ст. м. «Мінська»

Порядок роботи конференції 15 травня:

Реєстрація учасників конференції

Пленарне засідання конференції

Перерва на обід

Підсумки конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо до 01 квітня 2020 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.

Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти теми доповідей, які не відповідають тематиці конференції.

2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску.

Оргвнесок – 250 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р №UA468201720314261002201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції»

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає).

Учасники конференції можуть опублікувати статті у наукових виданнях Університету «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» та «Арт-простір»:

Вартість друку статті у наукових журналах «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» та «Арт-простір» 55 грн. за одну сторінку (квитанція про оплату вартості друку статті надсилається на електронну адресу редколегії журналу після отримання позитивного рішення про включення статті до наукового журналу).

Доктори наук, які беруть участь у конференції, вартість за друк одноосібної статті не сплачують.

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі».

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Арт-простір».

Редколегії журналів залишають за собою право відхиляти статті, які не відповідають вищезазначеним вимогам. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

Видання наукових журналів планується після проведення конференції.

КОНТАКТИ:

Координатор конференції: Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел.: +38 050-783-00-05).

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: + 38 044 295-34-68).

Адреса оргкомітету: 02152, м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2, к.224 – кафедра музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter