Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси Засідання наукових гуртків на тему Практичний експериментаріум "PSY & ART"

Засідання наукових гуртків на тему Практичний експериментаріум "PSY & ART"

11122019 copy

18.12.2019 року (середа) о 13.00 відбудеться об'єднане засідання наукових гуртків кафедри інструментально-виконавської майстерності (Інститут мистецтв) та кафедри психології особистості та соціальних практик (Інститут людини) на тему Практичний експериментаріум "PSY & ART".
    У заході беруть участь студенти ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво. Інструментальне виконавство (фортепіано)» (група ММб-3-19-2.0д) та студенти
IV курсу спеціальності «Психологія» (група ПСб-1-16-4.0д).

Координатори заходу:

Романенко Анастасія Романівна – кандидат культурології, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності

Соболь Наталія Віталіївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності

Фурман Вікторія Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter