Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси Науковий семінар на тему: «ЕФЕКТИВНІ ШЛЯХИ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: МІЖНАРОДНІ КОНФЕРЕНЦІЇ»

Науковий семінар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту мистецтв на тему: «ЕФЕКТИВНІ ШЛЯХИ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: МІЖНАРОДНІ КОНФЕРЕНЦІЇ»

Інститут мистецтв

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

26.11.2019 р.                                                                 Початок 14.30

(вівторок)                                                                           Ауд. 224

Доповідач:  Соболь Н.В., голова НТ ІМ, к. п. н., старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter