Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси Методологічний семінар кафедри музикознавства та музичної освіти на тему: «ДУХОВНІСТЬ І ДУХОВНА МУЗИЧНА РИТОРИКА»

Інститут мистецтв

Кафедра музикознавства та музичної освіти

31 жовтня 2019 р.                                                                 Початок 14.30

(четвер)                                                                                    Ауд. 224

Методологічний семінар кафедри музикознавства та музичної освіти

на тему: «ДУХОВНІСТЬ І ДУХОВНА МУЗИЧНА РИТОРИКА»

Доповідачі:   Олексюк О.М., д.п.н., проф., зав. кафедри,

Опанасюк О.П., д.мист., доц., проф. кафедри

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter