Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науково-практичній конференції «МИСТЕЦТВО ТАНЦЮ І ХОРЕОГРАФІЧНА ОСВІТА: ДОСВІД, ТЕНДЕНЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ»

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Уманський державний педагогічний університет імені ПАВЛА Тичини

Херсонський державний університет

Університет де Монфорт (Велика Британія)

Клайпедський університет (ЛитОВСЬКА РЕСПУБЛІКА)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науково-практичній  конференції

«МИСТЕЦТВО ТАНЦЮ І ХОРЕОГРАФІЧНА ОСВІТА:

ДОСВІД, ТЕНДЕНЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ»,

яка відбудеться 19 квітня 2019 року

у межах ІІ Міжнародного хореографічного фестивалю DANCE GENERATION

Напрями роботи конференції:

• Актуальні тенденції розвитку хореографічного мистецтва країн Європи.
  • Інтеграція вітчизняного і зарубіжного досвіду в системі професійної хореографічної освіти України.
  • Хореографія у вищій школі: традиції та інновації.
  • Професійна діяльність у дитячих хореографічних колективах: теоретичні засади, прогресивні методики, здобутки.

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут мистецтв

м. Київ, б-р Ігоря Шамо, 18/2

Проїзд: від ст. м. «Лівобережна» авт. №42 до зупинки «Бібліотека»

Порядок роботи конференції 19 квітня:

Реєстрація учасників конференції

Дискусійна платформа

Кава-брейк

Практичний модуль: клас-концерт, майстер-класи, сценічні виступи

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо до 15 березня 2019 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції

2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску.

Оргвнесок – 200 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Учасники конференції можуть опублікувати статті у наукових виданнях Університету «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» та «Арт-простір»:

Вартість друку статті у наукових журналах «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» та «Арт-простір» 55 грн. за одну сторінку (квитанція про оплату вартості друку статті надсилається на електронну адресу редколегії журналу після отримання позитивного рішення про включення статті до наукового журналу).

Доктори наук, які беруть участь у конференції, вартість за друк одноосібної статті не сплачують.

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі».

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Арт-простір».

Видання наукових журналів планується після проведення конференції.

УВАГА! Оргкомітет та редколегії залишають за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають тематиці конференції, вищезазначеним вимогам і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Координатор конференції:

Медвідь Тетяна Анатоліївна, завідувач кафедри хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат мистецтвознавства (тел.: +38 066-713-30-79).

Адреса оргкомітету: 02152, м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2 – кафедра хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (тел.: + 38 044 295-62-93).

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter