Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси Оголошується конкурс на переведення на вакантні місця регіонального (державного) замовлення

Шановні студенти Інституту мистецтв денної форми 2,3,4 курсів (молодші спеціалісти, бакалаври), що навчаються на місцях, які фінансуються за кошти фізичних (юридичних) осіб (на договірній основі)!

Оголошується конкурс на переведення на вакантні місця

регіонального (державного) замовлення

Для участі у конкурсі претенденти мають подати перелік документів відповідно до "Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Київському університеті імені Бориса Грінченка" методисту Ткаченко І.І. (бул. І.Шамо, 18/2, каб. 202а)

Кінцевий термін подачі заяв та документів: 14 вересня 2018 року