Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси Нарахування додаткових балів до рейтингу успішності студентів за результатами літньої екзаменаційної сесії

Шановні студенти!

На підставі абзацу 2 п. 5.3 розділу 5 Положення про правила призначення і виплати стипендій в Київському університеті імені Бориса Грінченка, затвердженого наказом від 27.01.2017 р. № 22, затверджено Перелік показників та балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності, громадському житті, які впливають на формування рейтингів для нарахування стипендії.

Перелік показників та кількість балів за кожен - в додатку Завантажити...

Просимо вас до 10.06.2018 подати підтверджуючі документи студентів БЮДЖЕТНОЇ форми навчання, відповідно до таблиці в додатку та прислати таблицю в заповненому вигляді методисту Ткаченко Інні Ігорівні (каб. 202а, i.tkachenko@kubg.edu.ua)

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter