Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси Науково-методичний семінар кафедри дизайну на тему: «Сучасні підходи до візуалізації дизайн-проектів в європейському освітньому просторі»

3 листопада о 15:00 в ауд. 216 Інституту мистецтв відбудеться науково-методичний семінар кафедри дизайну на тему: «Сучасні підходи до візуалізації дизайн-проектів в європейському освітньому просторі». До уваги відвідувачів буде запропонована авторська методика підготовки майбутніх дизайнерів спеціалізації «Дизайн середовища» кандидата архітектури, доцента кафедри дизайну Олександра Крижанівського. На семінарі будуть презентовані курсові та дипломні проекти студентів напрямку «Дизайн», спеціалізації «Дизайн середовища». Запрошуємо усіх бажаючих відвідати семінар та взяти активну участь в дискусії.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter