Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси

Анонси

Графік відкритих занять викладачів КІВМ (весна 2019 р.)

ПІБ Викладача

Назва дисципліни

Час

ПІБ Студента

№ кабінету

1.

Економова О.С.

Спец.інструмент

27.03.2019

09:55

Бегерська Є.

І курс

110

2.

Стрельченко К.М.

Спец.інструмент

27.03.2019

13:40

Бобильов В.

ІІ курс

225

3.

Єремєєв Б.М.

Спец.інструмент

27.03.2019

15:55

Мусіна С.

ІІ курс

110

4.

Тітович В.І

Основний музичний інструмент

01.04.2019

13:00

Мирошниченко Г. ІІІ курс

112

5.

Ляшенко О.Д.

Основний музичний інструмент

02.04.2019

13:00

Комаровський І.

IV курс

114

6.

Романенко А.Р

Основний музичний інструмент

02.04.2019

18:00

Савченко К.ІІІ курс

112

7.

Малахова М.О.

Спец.інструмент

04.04.2019

9:55

Накопьюк К.

ІІ курс

225

8.

Касьянов В. В.

Основний музичний інструмент

04.04.2019

14:25

Артеменко І.

ІІІ курс

224-а

9.

Василевич М. О.

Спец.інструмент

05.04.2019

Трубчик В.

ІІ курс

104

 

10.

Цимбал К.О.

Основи студійного звукозапису

10.04.2019

13:00

IV курс

224-а

11.

Цимбал С.В.

Спец.інструмент

10.04.2019

09:55

Власов Н.

ІІ курс

224-а

 

12.

Ришкова В.В.

Спец.інструмент

10.04.2019

16.00

Аравідов Д.

І курс

102

13.

Сподаренко В.М.

Оркестровий клас

11.04.2019

13:00

 

225

14.

Тущенко М.М.

Основний музичний інструмент

16.04

13.00

Калашнік Д.

ІІІ курс

307-а

15.

Каблова Т.Б.

Конц.клас

17.04.2019

13.40

Шалда В.

ІІ курс

229

16.

Беренбейн І.С.

Основний музичний інструмент

18.04.2019

11:35

Петренко А.

ІІІ курс

112

Графік відкритих занять викладачів КІВМ

ПІБ Викладача

Назва дисципліни

Час

ПІБ Студента

№ кабінету

1.

Економова О.С.

Спец.інструмент

27.03.2019

09:55

Бегерська Є.

І курс

110

2.

Стрельченко К.М.

Спец.інструмент

27.03.2019

13:40

Бобильов В.

ІІ курс

225

3.

Єремєєв Б.М.

Спец.інструмент

27.03.2019

15:55

Мусіна С.

ІІ курс

110

4.

Тітович В.І

Основний музичний інструмент

01.04.2019

13:00

Мирошниченко Г. ІІІ курс

112

5.

Ляшенко О.Д.

Основний музичний інструмент

02.04.2019

13:00

Комаровський І.

IV курс

114

6.

Романенко А.Р

Основний музичний інструмент

02.04.2019

18:00

Савченко К.ІІІ курс

112

7.

Малахова М.О.

Спец.інструмент

04.04.2019

9:55

Накопьюк К.

ІІ курс

225

8.

Касьянов В. В.

Основний музичний інструмент

04.04.2019

14:25

Артеменко І.

ІІІ курс

224-а

9.

Василевич М. О.

Спец.інструмент

05.04.2019

Трубчик В.

ІІ курс

104

 

10.

Цимбал К.О.

Основи студійного звукозапису

10.04.2019

13:00

IV курс

224-а

11.

Цимбал С.В.

Спец.інструмент

10.04.2019

09:55

Власов Н.

ІІ курс

224-а

 

12.

Ришкова В.В.

Спец.інструмент

10.04.2019

16.00

Аравідов Д.

І курс

102

13.

Сподаренко В.М.

Оркестровий клас

11.04.2019

13:00

 

225

14.

Тущенко М.М.

Основний музичний інструмент

16.04

13.00

Калашнік Д.

ІІІ курс

307-а

15.

Каблова Т.Б.

Конц.клас

17.04.2019

13.40

Шалда В.

ІІ курс

229

16.

Беренбейн І.С.

Основний музичний інструмент

18.04.2019

11:35

Петренко А.

ІІІ курс

112

Графік взаємовідвідувань занять науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого мистецтва

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

взаємовідвідувань занять науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого мистецтва

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Науковий ступінь, вчене звання, посада

Назва навчальної дисципліни

Курс, група

Дата проведення

Примітки

  1. 1.

Братусь Іван Вікторович

Кандидат філологічних наук, доцент

Українські студії: Києвознавство

1 курс,

ОМб-1-18-4.0д

03.04.2019 р.

об 11:35

 

  1. 2.

Варивончик Анастасія Віталіївна

Кандидат мистецтвознавства, доцент

Декоративно-прикладне мистецтво: художній текстиль

3 курс,

ОМб-1-16-4.0д

15.03.2019 р.

о 08:30

Ауд. 121

  1. 3.

Кузьменко Галина Василівна

Кандидат педагогічних наук, доцент

Методика навчання образотворчих дисциплін

2 курс,

ОМб-1-17-4.0д

19.03.2019 р.

о 13:00

Ауд. 120

  1. 4.

Волкова Людмила Миколаївна

Старший викладач

Арт-терапія

4 курс,

ОМб-1-15-4.0д

05.04.2019 р.

о 13:00

Ауд. 121

  1. 5.

Гунька Анна Миколаївна

Старший викладач

Академічний рисунок

4 курс,

ОМб-1-15-4.6з

02. 04. 2019 р.

о 14:25

Ауд. 122

  1. 6.

Задніпряний Геннадій Трохимович

Старший викладач

Техніки графіки

3 курс,

ОМб-1-16-4.0д

26. 03. 2019 р.

об 11:35

Ауд. 121

  1. 7.

Зайцева Вероніка Іванівна

Старший викладач

Живопис

1 курс,

ДЗб-1-18-4.0д.

19. 03. 2019 р.

о 09:55

Ауд. 123

  1. 8.

Прохорова Наталія Анатоліївна

Старший викладач

Рисунок

1 курс,

ДЗб-1-18-4.0д.

19. 03. 2019 р.

об 11:35

Ауд. 123

  1. 9.

Шпортько Валерій Іванович

Старший викладач

Живопис

1 курс,

ДЗб-1-18-4.0д.

12. 03. 2019 р.

об 11:35

Ауд. 123

  1. 10.

Барбалат Олександра Володимирівна

Викладач

Декоративно-прикладне мистецтво: Художній метал

4 курс,

ОМб-1-15-4.0д

22.03.2019 р.

о 16:00

Ауд. 118в

  1. 11.

Жиров Василь Володимирович

Викладач

Академічний рисунок

3 курс,

ОМб-1-16-4.0д

26. 03. 2019 р.

о 9:55

Ауд. 122

  1. 12.

Мостовщикова Дар’я Олегівна

Викладач

Композиція

3 курс,

ОМб-1-16-4.0д

18. 03. 2019 р.

о 14:25

Ауд. 116-а

  1. 13.

Стрельцова Світлана Вікторівна

Викладач

Академічний живопис

2 курс,

ОМб-1-17-4.0д

20. 03. 2019 р.

о 9:55

Ауд. 125

 

 

Концерт Кулі Тетяни "Обрані мистецтвом співу..."

KULIAmm

Виставка робіт випускників спеціальності "Образотворче мистецтво" минулих років та їх учнів-2019

aficha photo_copy

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси