Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси

Анонси

СТОРІТЕЛІНГ міжкафедральний проект "Ми вдвох однією журились журбою і щастям раділи одним..."

ВІДКРИТТЯ МУЗЕЮ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

777 copy_copy_copy_copy

Культурно-мистецький проект "РАЗОМ"

25112019 copy_copy_copy

Концертна програма "Вокальне рандеву у музеї Косенка" у рамках мистецького проекту "Мала філармонія"

26112019-min

Науковий семінар на тему: «ЕФЕКТИВНІ ШЛЯХИ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: МІЖНАРОДНІ КОНФЕРЕНЦІЇ»

Науковий семінар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту мистецтв на тему: «ЕФЕКТИВНІ ШЛЯХИ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: МІЖНАРОДНІ КОНФЕРЕНЦІЇ»

Інститут мистецтв

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

26.11.2019 р.                                                                 Початок 14.30

(вівторок)                                                                           Ауд. 224

Доповідач:  Соболь Н.В., голова НТ ІМ, к. п. н., старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси