Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси

Анонси

Нарахування додаткових балів до рейтингу успішності студентів за результатами літньої екзаменаційної сесії

Шановні студенти!

 

На підставі абзацу 2 п. 5.3 розділу 5 Положення про правила призначення і виплати стипендій в Київському університеті імені Бориса Грінченка, затвердженого наказом від 27.01.2017 р. № 22, затверджено Перелік показників та балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності, громадському житті, які впливають на формування рейтингів для нарахування стипендії.

Перелік показників та кількість балів за кожен - в додатку до листа.

Просимо вас до 10.06.2018 подати підтверджуючі документи студентів БЮДЖЕТНОЇ форми навчання, відповідно до таблиці в додатку до цього листа та прислати таблицю в заповненому вигляді методисту Ткаченко Інні Ігорівні (каб. 202а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank" style="color: #1155cc;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Всеукраїнська молодіжна конференція «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»

 

24 травня 2018 року о 12.00 в Інституті мистецтв за адресою бульвар Ігоря Шамо 18/2, ауд.117 відбудеться VI Всеукраїнська молодіжна конференція «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури», яку провадять Наукове товариство студентів, аспірантів молодих учених Інституту мистецтв за підтримки кафедри теорії та методики музичного мистецтва та участі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

Цьогоріч конференція присвячена проблемі мистецького середовища сучасного університету. У фокусі спікерів-експертів і учасників заходу мистецьке середовище як феномен, сучасні тенденції, ефективні засоби творення і розвою унікального комунікативного простору мистецького вишу; ці та інші актуалньі проблеми пропонуються до обговорення молодим дослідникам під час дискусійної платформи і роботи проектних груп; учасники також презентують свої дослідження у вигляді доповідей та постерів. Деталі та програма конференції за посиланнямЗавантажити програму

 

Фестивалю науки – 2018 в Інституті мистецтв

ПРОГРАМА

 

Фестивалю науки – 2018

в Інституті мистецтв

Київського університету імені Бориса Грінченка

(14 – 25 травня)

 

п\п

 

Назва заходу

 

Анотація

 

Цільова аудиторія

 

Дата,

Місце та час проведення

 

Відповідальні

(ПІБ, кафедра / відділ)

1.

Майстер-клас «Шляхи і засоби просування власної мистецької продукції на сучасному  арт-ринку»

Захід присвячений наступним проблемним питанням: творчість як проект; складові комерційного успіху мистецьких проектів, засоби і шляхи реалізації творів мистецтва на сучасному арт-ринку України та світу; основи мистецького менеджменту; європейський досвід монетизації творчих проектів

Студенти (бакалаврат, магістратура) спеціальностей “Дизайн”, “Образотворче мистецтво; декоративне мистецтво, реставрація”

14 травня,

бул-р І. Шамо, 18/2, ауд. 121

14.30

Кашшай О. С., старший викладач кафедри образотворчого мистецтва ІМ

2.

Презентація міжнародних спільнот з музичної освіти: ISME, EAS, EPTA, ESTA, ECA EC (International Communities on Music Education: ISME, EAS, EPTA, ESTA, ECA EC)

Презентація міжнародних організацій та спільнот, які обєднують музикантів та вчителів музики з усього світу від національного координатора EAS в Україні (European Association for Music in Schools/Європейська асоціація вчителів музики у школі) - Наталі Соболь. Під час презентації доповідач розкриє

специфіку та завдання діяльності спільнот, переваги членства у них,, перспективи професійного та творчого розвитку членів організацій, зокрема EAS

Студенти (бакалаври та магістри), аспіранти, молоді вчені, викладачі

15 травня,

бульвар Ігоря Шамо, 18/2, ауд.117

13:00

Соболь Н.В.

кандидат педагогічних наук, старший викладач

кафедри інструментально-виконавської майстерності,

національний координатор EAS в Україні

3.

Творча зустріч з композитором

О.Яковчуком

Зустріч присвячена життєвому та творчому шляху українського композитора Олександра Миколайовича Яковчука:  розгляду особливостей композиторського стилю, аналізу відомих творів.

Студенти (бакалаври та магістри) спеціальності “Музичне мистецтво”, “Музичне мистецтво” (Сольний спів), аспіранти, професорсько-викладацький склад

17 травня бульвар Ігоря Шамо 18/2, Інститут мистецтв, ауд.117, 14.25

Олексюк О.М., д.п.н., професор, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва

4.

ІV Методологічний семінар  "Міждисциплінарність як інноваційний підхід у вищій мистецькій освіті" - з циклу методологічних семінарів "Від класичної до постнекласичної мистецької освіти"  

Міждисциплінарність мистецької освіти полягає в універсальності впливу мистецтва на всі пізнавальні процеси людини і здатності художньо-образного втілення будь-якої теми й сюжету, що хвилює людину – митця і реципієнта.    Все це зумовлює неминучість піднесення ролі креативної, вмотивованої до творчості особистості в усіх професійних сферах. Цей факт змінює парадигму власне мистецької освіти, а саме перенесення ваги з «навчання мистецтва і вихованням мистецтвом» задля формування «гармонійно розвиненої особистості» (як це розглядалося досі) – на розкриття творчого потенціалу «інноваційної особистості» в усіх сферах життєтворчості на основі і через мистецьку освіту.

Викладачі Університетського коледжу, науково-педагогічні працівники ІМ, студенти, аспіранти

18 травня

бульвар Ігоря Шамо, 18/2, ауд.118а

14.30

Олексюк О.М., д.п.н., професор, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва

5.

Гостьова лекція доктора мистецтвознавства, професора НМАУ ім. П.І.Чайковського Чекана Ю.І.

“Оперна та філармонічна зала в європейській культурі”

Захід відкриває цикл гостьових лекцій-обмінів в межах співпраці Університету з Національною музичною академією України. Лектор - знаний музикознавець, редактор, музичний критик, а також фахівець в галузі авторського права, автор низки курсів з менеджменту в галузі мистецтва та інфраструктури сучасного музичного життя в Україні та світі. Пропонована лекція є частиною авторського курсу, розробленого Ю.І.Чеканом для студентів магістратури НМАУ ім.П.І.Чайковського

Студенти-магістранти, аспіранти, науково-педагогічні працівники ІМ та Університетського коледжу

18 травня, бул-р Ігоря Шамо, 18/2, ауд.117, Інститут мистецтв (11.35)

Заступник директора з наукової роботи Ягодзинська І.О.

6.

VI Всеукраїнська молодіжна науково-практична конференція «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»

Цьогоріч конференція присвячена проблемі мистецького середовища сучасного університету. У фокусі запрошених спікерів-експертів і учасників заходу мистецьке середовище як феномен, сучасні тенденції, ефективні засоби творення і розвою унікального комунікативного простору мистецького вищого навчального закладу; ці та інші актуалньі проблеми пропонуються до обговорення молодим дослідникам під час дискусійної платформи і роботи проектних груп; учасники також презентують свої дослідження у вигляді доповідей та постерів. До участі запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені мистецьких спеціальностей та майбутні фахівців у галузі мистецької освіти

Студенти-магістранти мистецьких і педагогічних спеціальностей

24 травня

бул-р Ігоря Шамо, 18/2, ауд.117,

Інститут мистецтв 13.00

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених ІМ Соболь Н.В., заступник директора з наукової роботи Ягодзинська І.О.

7.

Школа науковців НТ САМВ ІМ, Четвертий cемінар-практикум «Ефективні шляхи оприлюднення результатів досліджень» (з циклу "Перші кроки у науку")

На семінарі ми спробуємо віднайти відповідь на три питання:

-   Які є найпопулярніші форми оприлюднення результатів досліджень (research paper, practical paper, workshop, poster presentation, review)?

-   Як знайти конференцію та науковий журнал?

-   Де шукати всеукраїнські та міжнародні конференції та наукові журнали?

Студенти (бакалаври та магістри) усіх спеціальностей, аспіранти, молоді вчені, викладачі

22 травня

бульвар Ігоря Шамо 18/2, Інститут мистецтв, ауд.117, 13.00

Соболь Н.В.

Голова НТ САМВ

8.

Науково-практичний семінар для викладачів і студентів “Формування творчої особистості музиканта-педагога та музиканта-виконавця в умовах сучасного полікультурного простору”

В рамках семінару будуть обговорені питання щодо цілісної фахової підготовки майбутнього педагога-музиканта; шляхи формування творчості  в умовах сучасного полікультурного простору.

Викладачі, студенти (бакалаврат, магістратура) спеціальності “Музичне мистецтво”

25 травня

бульвар Ігоря Шамо, 18/2, ауд.117, 14.30

Завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Мережко Ю.В.,

доцент Чернета Т.О.

Творча зустріч з доцентом музики університету Леторно (США) Джимом Тейлором

2305-min

ГРАФІКИ ЗАСІДАНЬ КАФЕДР З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

             КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені БОРИСА ГРІНЧЕНКА

 

                                        ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ

                             ГРАФІКИ ЗАСІДАНЬ КАФЕДР

                                  З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

 

Кафедра

Дата

Час

Аудиторія

1

Кафедра дизайну

23.05.2018 р.

1200 год.

217 ауд.

2

Кафедра хореографії

23.05.2018 р.

1430 год.

118-а ауд.

3

Кафедра академічного та естрадного вокалу

24.05.2018 р.

1300 год.

113 ауд.

4

Кафедра образотворчого мистецтва

16.05.2018 р.

1430 год.

121 ауд.

5

Кафедра теорії та методики музичного мистецтва

16.05.2018 р.

1530 год.

118-a ауд.

6

Кафедра інструментально-виконавської майстерності

23.05.2018 р.

1430 год.

113 ауд.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси