Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси

IX етап Cоціального проекту «З Києвом і для Києва»

З 06 жовтня 2018 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка продовжує свою роботу IX етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Киянам пропонується відвідувати заходи особисто-розвивального та культурно-дозвіллєвого напрямів:

• заняття з музики;
  • заняття з образотворчого мистецтва;
  • заняття з хореографії;
  • концертні програми;
  • театралізовані вистави;
  • художні тематичні виставки
  • інші благодійні проекти.

Безкоштовне отримання послуг в рамках даного проекту надається: пенсіонерам, дітям бійців антитерористичної операції, а також тих, які загинули під час бойових дій в зоні АТО або в наслідок поранення; громадянам, які мають статус переселенця; ветеранам Великої Вітчизняної війни; сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування; інвалідам; дітям із малозабезпечених сімей; дітям із багатодітних сімей (5 і більше осіб до 18 років).

Перегляд концертів і вистав є безкоштовним.

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» з 2010 року є актуальним серед мешканців столиці, адже дає можливості реалізувати свої творчі та особистісні потреби, збагачує змістовним дозвіллям.

Детальна інформація за телефоном: 093-487-53-09 (Ганна Григорівна)

Шановні члени Стипендіальної комісії! У четвер 20.09.2018 р. 0 13:00 год. у вестибюлі відбудеться засідання Стипендіальної комісії.

.

Шановні студенти! Запрошуємо Вас до участі у відкритій зустрічі-семінарі MeetUP “LIFE AS A STARTUP: WHY? WHEN? WHERE?”

09 20 Denis Zernyshkin

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас до участі у відкритій зустрічі-семінарі MeetUP LIFE AS A STARTUP: WHYWHENWHERE?”, де ви зможете дізнатися про те, що таке стартап та хто такі стартапери. Чому варто спробувати кожному студенту та де набувати підприємницьких навичок? Шо потрібно робити, щоб заснувати стартап в Україні та де шукати підтримки? Не втрачайте можливість! Чекаємо вас на заході.

Головний спікер заходу:

Денис Зернишкін – серійний підприємець, Founder & CEO одного з найуспішніших українських стартапів Gravitec.net.

Якщо ти амбітна людина, хочеш дізнатися більше про світ стартапів чи, навіть, маєш гарну ідею, приходь і дізнайся як відповідати сучасним вимогам, світовим тенденціям та бути успішним!

Реєстрація на зустріч-семінар

Графік відвідування музею Бориса Грінченка студентами 1 курсу

myzei

Засідання стипендіальної комісії Інституту мистецтв

20 вересня 2018р. о 13:00 відбудеться засідання стипендіальної комісії Інституту мистецтв щодо переведення на вакантні місця регіонального (державного) замовлення студентів денної форми 2,3,4 курсів (бакалаври), що навчаються на місцях, які фінансуються за кошти фізичних (юридичних) осіб (на договірній основі).

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси