Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси

Анонси

Відкрита лекція для студентів і викладачів «На Русалчин Великдень» Бориса Грінченка та Миколи Леонтовича: буття художнього тексту крізь час»

   7 грудня 2016 в ауд.118 Інституту мистецтв в рамках Грінченківської декади відбудеться відкрита лекція доцента кафедри теорії та методики музичного мистецтва Віталія Вишинського, присвячена незавершеному шедевру Миколи Леонтовича – опері «На Русалчин Великдень», що створена за казкою Бориса Грінченка.

  «Що без кореня росте? Що в лісі без цвіту цвітне? Що без полум’я горить? Що без повода вірно біжить?» — спитали у Козака русалки. Він знав, що як не відповість, то на нього чекатиме смерть від нестерпного лоскоту річкових красунь. Але ж де шукати відповіді на загадки? Про прагнення та шукання композитора, про історію створення шедевру та його нове буття у ХХІ столітті дізнаємося на лекції.

Наукове товариство Інституту мистецтв запрошує на відкриту зустріч диспут- кіноклубу «Грінченко знаний і незнаний»

      8 грудня 2016 о 14.30 в ауд. 118 у рамках Грінченківської декади Наукове товариство Інституту мистецтв запрошує на відкриту зустріч диспут- кіноклубу «Грінченко знаний і незнаний». На зустрічі відбудеться презентація мультимедійного проекту «Мій Грінченко» студентки IV курсу Ганни Сібріної (науковий керівник К. О. Салан) та перегляд документальної передачі про Бориса Грінченка «Ловець снів» з подальшим обговоренням. Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та всіх охочих приєднатися до заходу! Контактна інформація – Соболь Наталія Віталіївна, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, голова НТ ІМ, телефон - (093)9711561, e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До уваги любителів кераміки!

  Детальніше...

Брейн-ринг "Як ти знаєш Бориса Грінченка?"

    Захід проводять заступники директора Інституту мистецтв  - кандидат мистецтвознавства, доцент Ірина Олександрівна Ягодзинська та кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Григорівна Кондратенко.

02.12 500x354

 

 

В рамках Грінченківської декади-2016 запрошуємо на виставку майстерні ювелірного мистецтва

 Детальніше...

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події Анонси Анонси