План заходів

План роботи Ради студентського самоврядування Інституту мистецтв 2018-2019 н.р.

1. Вдосконалення роботи органів студентського самоврядування Інституту мистецтв

 Розвиток та вдосконалення роботи команди студентського самоврядування Інституту мистецтв;

 Збір, обробка та розповсюдження інформації щодо заходів, які відбуваються в Інституті засобами міжособистісного та віртуального спілкування;

 Проведення анонімного анкетування з метою виявлення актуальних проблем студентів та щодо поліпшення освітнього процесу.

2. Розробка системи заходів для згуртування студентського колективу, створення інститутських традицій, серед яких:

 Дебют першокурсників «Ось ми які» ;

 Святкування Міжнародного Дня студента;

 Участь у профорієнтаційних заходах;

 Участь у заходах, приурочених Дню народження Бориса Грінченка;

 Благодійні акції, ярмарки (щорічно напередодні Дня Святого Миколая та Великодня);

 Проект «Україна - в цьому слові для мене все» до Міжнародного дня рідної мови;

 Благодійний студентський бал .

3. Підтримка наукової та творчої діяльності студентів з метою забезпечення умов для реалізації творчого потенціалу, активності, самостійності :

 Участь в організації та проведенні Мистецького проекту «Музичний антракт»;

 Участь в організації та проведенні концертів «Малої філармонії»;

 Організація фестивалю-конкурсу «КВН» до Міжнародного дня сміху;

 Організація та проведення фотоконкурсу «Студентське життя університету»;

 Висвітлення інформації про переможців конкурсів, учасників наукових конференцій та студентській сторінці у соціальних мережах;

 Заохочення студентів до активної участі в науковому гуртку музичної критики «Grinchenko MuzInform».

4. Розбудова мистецького середовища в Інституті:

 Залучення студентів до озеленення та облаштування території Інституту мистецтв;

 Розбудова україномовного та англомовного середовища в Інституті.

5. Заходи щодо популяризації здорового способу життя:

 Створити умови для відпочинку студентів на перервах та дозвілля;

 «Активні перерви» (у формі квестів, флеш-мобів, інтелект- конкурсів тощо).

6. Активізація роботи студентської ради Інституту мистецтв у гуртожитках.

7. Відкритість роботи студентського самоврядування для всіх студентів Інституту. Презентація роботи у формі відеороликів, відео звернень тощо.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter